Zavrieť

Porady

Parodontax

Ahojte...chcela by som sa spytat,ci ma niekto skusenosti s pastou Parodontax.Ja som si ju kupila,lebo mi trochu krvacali dasna,teda uz dlhsi cas.Pouzivam ju od soboty,teda4 dni a bolia ma s nej zuby.Predtym ma neboleli a teraz ma boli raz jedna cast zubov,potom druha,ale len tak chvilami...Chcem vediet,ci to moze byt z tejto pasty.Dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fulmaja je offline (nepripojený) fulmaja

    fulmaja
    Používam zubnú pastu Parodontax a nemám s ňou žiadne problémy, som spokojná. Tiež mám dobrú skúsenosť s pastou Lacalut aktív.

    foza je offline (nepripojený) foza

    večná optimistka foza
    Podobné problémy ako uvádzate mal aj môj manžel. Jeho mama je zubná sestra a odporučila mu tiež Paradontax ale ked ju ochutnal odmietol ju používať. Teraz používa Sensodyne - je s ňou nadmieru spokojný. No dobré skúsenosti má aj z Lacalutom, zeleným Elmexom alebo Meridolom. Ďasná už mu nekrvácajú vôbec!

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    Ja používam paradontax už 5 mesiacov a nemám s ním žiadne problémy. Predtým mi dosť krvácali ďasná a aj ma boleli , ale odkedy používam túto pastu nemám problém. Len jej chuť nie je lákavá. Vyčkaj možno sa to upraví .

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    neviem podľa mňa to nie je dobre...skús inú pastu či sa ti to neupraví. napr. Lacalut

    ollga je offline (nepripojený) ollga

    ollga
    Veľmi dobrú skúsenosť mám so zubnou pastou AJONA, ktorá je určená na problémy, ktoré uvádzate. Kúpite ju v lekárni, cena cca 2,30 Eur. Na zubnú kefku sa dáva len v množstve veľkosti hrášku. Odkedy som vyskúšala túto pastu, nedám na ňu dopustiť a inú už ani nepoužívam.

    Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

    Fanny.G
    Priateľ mal tekéto problémy s inou zubnou pastou...tiež ho z nej boleli zuby...tvoj organizmus ju odmieta...tak ju fakt radšej nepoužívaj

    Reny1 je offline (nepripojený) Reny1

    Reny1
    Mám odskúšané všetky tri uvedené zubné pasty a tiež mi najlepšie vyhovuje Lacalut a Ajona

    ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

    ja.nus.ka34
    Dakujem vam vsetkym za odpovede a rady.Zacala som ju pouzivat len raz za den a v malom mnozstve a ostal pokoj...Ale ked sa bolest ozve este raz,tak vyskusam inu...Asi tu Ajona...Este raz dik..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.