Zavrieť

Porady

Železiarstvo

Dovolil som si zalozit novu temu - verim, ze minimalne pre muzsku cast citatelov zaujimavu.
Ktore zeleziarstvo v BA je vase oblubene? Kde mate odsledovane najnizsie ceny? Kde je najvacsi vyber? Ktoremu obchodu sa vyhnut?

Zacnem ja: najradsej mam Ento. spojovaci material, zavitove tyce atd maju v BA podla mojho prieskumu najlacnejsie! Elektricke naradie a napr gola sady uz nie - v tom je obrovska konkurencia a castokrat je internet cenovo neporazitelny.
Druhe miesto je zeleziarstvo u Tučeka v pod. biskupiciach. Nie je najlacnejsie, ale maju faktzaujimave veci Lis na hrozno, plechovy smetiak, liatinove radiatory, odhrnace snehu, ktore vydrzia atd...

Vyhnut sa odporucam hornbachu- pouzivam ho jedine ked si chcem v klude pozret napr ake dlzky srobov sa vyrabaju, ake hrubky kanalizacnych trubok existuje a potom pre to idem do enta
Hornbach je v BA jednoznacne najdrahsi. Za nim nasleduje baumax, kde malokedy najdete nieco vyhodne a co vydrzi dlhsie ako cestu k autu na parkovisko (narazam na vyrobky O.K.) a podobne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    autoholik je offline (nepripojený) autoholik

    autoholik
    pridavam rovno otazku - vie niekto poradit lacny obchod s hutnym materialom? zhanam jokle velkosti 80x80 alebo aj o nieco vacsie...
    ak by sa niekomu valal nejaky doma, ozvite sa
    ...zatial mi to vychadza na feronu v rovinke

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Mňa zaujal profesionalny prístup majiteľa železiarstva na Šancovej ulici. /je v pivnici, ide sa tam z ulice asi 5 schodov/

    Ale tato moja skusenosť je z r.2006, tak neviem aká je teraz aktualna situacia.

    Dobre železiarstva sú aj v Pezinku.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Slovenský výrobca valcovaných profilov /jokel ale aj rury/ je spoločnosť

    PROFIL www.profil.sk

    sidli v Rakovo-Príbovce pri Martine.

    Ďalšie čo som vygooglil je www.akfs.sk v Senci.

    dúfam,že ti tieto informácie pomožu.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    autoholik Pozri príspevok
    Dovolil som si zalozit novu temu - verim, ze minimalne pre muzsku cast citatelov zaujimavu.
    Ktore zeleziarstvo v BA je vase oblubene? Kde mate odsledovane najnizsie ceny? Kde je najvacsi vyber? Ktoremu obchodu sa vyhnut?

    Zacnem ja: najradsej mam Ento. spojovaci material, zavitove tyce atd maju v BA podla mojho prieskumu najlacnejsie! Elektricke naradie a napr gola sady uz nie - v tom je obrovska konkurencia a castokrat je internet cenovo neporazitelny.
    Druhe miesto je zeleziarstvo u Tučeka v pod. biskupiciach. Nie je najlacnejsie, ale maju faktzaujimave veci Lis na hrozno, plechovy smetiak, liatinove radiatory, odhrnace snehu, ktore vydrzia atd...

    Vyhnut sa odporucam hornbachu- pouzivam ho jedine ked si chcem v klude pozret napr ake dlzky srobov sa vyrabaju, ake hrubky kanalizacnych trubok existuje a potom pre to idem do enta
    Hornbach je v BA jednoznacne najdrahsi. Za nim nasleduje baumax, kde malokedy najdete nieco vyhodne a co vydrzi dlhsie ako cestu k autu na parkovisko (narazam na vyrobky O.K.) a podobne.
    Tuček v Biskupiciach u mňa vedie. Zoženieš tam skoro všetko. Majiteľ je tam už tuším viac ako 20 rokov, predtým to bola štátna predajňa a on tam bol vedúci. Chodili sme za ním ako decká a poznáme sa z miestneho zväzu chovateľov (on aj ja sme chovali papagáje).

    Potom chodievam ešte do jedného menšieho železiarstva na roku Miletičovej a Trenčianskej, aj keď to je malá predajňa, majú celkom dobrý sortiment.

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Chobot Pozri príspevok
    Tuček v Biskupiciach u mňa vedie. Zoženieš tam skoro všetko. Majiteľ je tam už tuším viac ako 20 rokov, predtým to bola štátna predajňa a on tam bol vedúci. Chodili sme za ním ako decká a poznáme sa z miestneho zväzu chovateľov (on aj ja sme chovali papagáje).

    Potom chodievam ešte do jedného menšieho železiarstva na roku Miletičovej a Trenčianskej, aj keď to je malá predajňa, majú celkom dobrý sortiment.
    Tak ten Tuček je špička, ja tam chodím už viac ako tridsať rokov, v každom prípade to už vtedy malo úroveň a nepochybne vďaka tomu pánovi Tučekovi.

    autoholik je offline (nepripojený) autoholik

    autoholik
    Excise Duty Pozri príspevok
    Tak ten Tuček je špička, ja tam chodím už viac ako tridsať rokov, v každom prípade to už vtedy malo úroveň a nepochybne vďaka tomu pánovi Tučekovi.
    ....ked majitel vie, co inde ludia nezozenu a za dobru cenu, ma z velkej casti vyhrate.
    pochvaluje si aj moja manzelka - smaltovany riad a dalsie veci do kuchyne, ktore my muži asi ani nepozname

    kristina11 je offline (nepripojený) kristina11

    kristina11
    Viem, ze tato toma je - zeleziarstvo. Ale ked by ste potrebovali dobru klucovu sluzbu, tak odporucam na Mileticovej ulici (oproti Salezianom).

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Veľmi dobrý sortiment a za prijateľné ceny ma OBI ,

    žiaľ na SVK asi nie je ,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.