Zavrieť

Porady

výber stomatochirurga - prosím o radu

Ahojte všetci, mám jednu otázku. Môj stomatológ mi napísal výmenný lístok na stomatochirurgiu na Heydukovu v BA. Mám tam ísť zajtra a som z toho trocha znepokojená. Všade sa omieľa právo pacienta na výber lekára, ale ako je to s nemocničnými dokormi? Môžem si aj v nemocnici vybrať lekára, ktorého chcem, aby mi tie nešťastné zuby vytrhol? Výmenný lístok je formulovaný štýlom, že žiada o komplexnú chirurgickú sanáciu s návrhom o komplexnú starostlivosť. ďakujem krásne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    AerinSun Pozri príspevok
    Ahojte všetci, mám jednu otázku. Môj stomatológ mi napísal výmenný lístok na stomatochirurgiu na Heydukovu v BA. Mám tam ísť zajtra a som z toho trocha znepokojená. Všade sa omieľa právo pacienta na výber lekára, ale ako je to s nemocničnými dokormi? Môžem si aj v nemocnici vybrať lekára, ktorého chcem, aby mi tie nešťastné zuby vytrhol? Výmenný lístok je formulovaný štýlom, že žiada o komplexnú chirurgickú sanáciu s návrhom o komplexnú starostlivosť. ďakujem krásne.
    Ak máš nejakého konkrétneho v merku , tak áno ....

    To Ti ten Tvoj nikoho neodporučil ????....sa divím ....ruka ruku umýva ...

    AerinSun je offline (nepripojený) AerinSun

    také malé, ale hlučné čudo ;-) ...viac AerinSun
    Neodporučil mi nikoho, len že mám ísť na tú stomatochirurgiu... no netuším ako to tam funguje, na koho sa obrátiť, nič... a hlavne, ja ked vidím zubára, onemiem od strachu :/

    AerinSun je offline (nepripojený) AerinSun

    také malé, ale hlučné čudo ;-) ...viac AerinSun
    No tak vám poviem, že som neskutočne sklamaná... podľa lekára, ktorý ma "vyfasoval", som mala zle vypísaný lístok a ošetril ma "na vlastnú žiadosť". Môjho zubára si veľmi vážim a podľa mňa bol ten lístok vypísaný dobre, ale byrokracia je byrokracia... asi tam už viac nepôjdem a dám sa ošetriť v inej nemocnici, kde nebudú robiť problémy s vypísaným lístkom, ked mňa bolia zuby

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    AerinSun Pozri príspevok
    Neodporučil mi nikoho, len že mám ísť na tú stomatochirurgiu... no netuším ako to tam funguje, na koho sa obrátiť, nič... a hlavne, ja ked vidím zubára, onemiem od strachu :/
    prestaň sa dopredu báť a tam sa niekoho opýtaj napr. na recepcii ako to tam prebieha.to je normálny postup

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    AerinSun Pozri príspevok
    No tak vám poviem, že som neskutočne sklamaná... podľa lekára, ktorý ma "vyfasoval", som mala zle vypísaný lístok a ošetril ma "na vlastnú žiadosť". Môjho zubára si veľmi vážim a podľa mňa bol ten lístok vypísaný dobre, ale byrokracia je byrokracia... asi tam už viac nepôjdem a dám sa ošetriť v inej nemocnici, kde nebudú robiť problémy s vypísaným lístkom, ked mňa bolia zuby
    A to bude kde?Ked podľa výmenného lístku Tvoja zdravotná poistovna rozhodne,či to za Teba zaplatí,alebo nie.A to si píš,že sa bude snažiť nezaplatiť ,ako len bude vedieť.

    výber stomatochirurga - prosím o radu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.