Zavrieť

Porady

Znizenie stropu v kupelni

Co by ste mi poradili na znizenie stropu v kupelni v byte?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Ja by som volila belasý, s mráčikmi, ak tam nie sú okná, kvôli presvetleniu prípadne aj podsvietiť.
    Ako inšpiráciu prikladám plafón v hoteli Venetian v Las Vegas, oba zábery sú z interiéru, II. poschodie.
    Pre doplnenie - v gondolách sedeli turisti, gondolieri spievali.
    DSCN2396.jpg  
    DSCN2535.jpg  
    1/1

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Predovšetkým je potrebné zabezpečiť v kúpeľni dobré vetranie , vzhľadom na vysokú vlhkosť vzduchu,ktorá tam je občas prítomná.
    Ja som to poriešil takto,že mám na stene zo sadrokartonu urobený taký falošný komín (50x30 cm) od podlahy až po strop,kvoli tomu aby mi vznikol výklenok.
    Nad podlahou v tomto "komíne",je umiestnená vetracia mriežka,tiež do tohto"komína" zasahuje aj obmurovanie vany,teda aj priestor pod vanou je odvetrávaný,dalej su mriežky v samotnom telese "komína",konštrukcia ktorá nesie podhľadový sadrokarton je od stropu miestnosti znížená asi 14 cm,samotný "komín" usti do priestoru medzi sadrokartonom a stropom a takže celý tento priestor je odvetrávaný na protiľahlej strane miestnosti do vetracej rury,ktorá je vyvedená až nad strechu.
    Pričom v miestnosti mám nainštalovaný aj odsávací ventilátor,tiež do vetracej rúry.

    aviator je offline (nepripojený) aviator

    slovenský človek v kristových rokoch ...viac aviator
    Mali sme v kúpeľni minerálne stropné podhľady a celkom sa to osvedčilo. Je mi to sympatickejšie ako sadrokartón, len treba zvážiť, či sa to hodí ku kúpelni.
    Rodičia majú znížený strop z dreveného nahnedo navoskovaného obkladu a v kombinácii s bielymi na hnedo vyšpárovanými obkladačkami to vyzerá dosť dobre.
    Držím palce.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Rozalka Pozri príspevok
    Ja by som volila belasý, s mráčikmi, ak tam nie sú okná, kvôli presvetleniu prípadne aj podsvietiť.
    Ako inšpiráciu prikladám plafón v hoteli Venetian v Las Vegas, oba zábery sú z interiéru, II. poschodie.
    Pre doplnenie - v gondolách sedeli turisti, gondolieri spievali.
    Do kupenle musis vzdy dat zeleny a potom ho mozes nafarbit hoci na fialovo.

    Znizenie stropu v kupelni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.