Zavrieť

Porady

NEFROLOG!!!

Dobrý den,

bolo by to surne, potrebovala by som dobreho nefrologa, ak viete o niekom, prosim pomozte, bolo by to velmi surne, najlepsie na vychode slovenska, ale moze byt aj vramci celej krajiny ci zahranicia, ak viete daco prosim pomozte, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dianka2401 je offline (nepripojený) Dianka2401

    Dianka2401
    vyhladavanie cez goggle poznam, dakujem ,ale ja by som bola zvedava ci nahodou nema niekto konkretne skusenosti s nejakym dobrym nefrologom, lebo ten pre ktoreho by som potrebovala bohuzial nema vobec, a bolo by to surne, islo by o zmenu terajsieho nefrologa
    Dobry vecer,
    ja by som vam mohla odporucit jednu vynikajucu doktorku v PP - MUDr. Popelkova Jana, je fakt dobra, chodim k nej s dcerou na kontroly, po silnom zapale mocovych ciest. mam s nou skusenosti, takze viem, ze je dobra.

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    GMiklo Pozri príspevok
    v Michalovciach dialyzačné centrum, nefrologická ambulancia MUDr.Pallaiová

    moja mama navštevuje dialyzačné centrum aj MUDr. Pallaiovú a je spokojná...mala tú česť absolvovať pobyt a zároveň aj spoznať personál na dialyzačnom centre v KE a v Bardejove, MI vyšli jednoznačne víťazne.

    http://www.logman.sk/sk/strediska/MI

    Dianka2401 je offline (nepripojený) Dianka2401

    Dianka2401
    dakujem pekne za vase odpovede a o Trebisovskom ci Kosickom Logmane neviete nahodou nieco?

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Dianka2401 Pozri príspevok
    dakujem pekne za vase odpovede a o Trebisovskom ci Kosickom Logmane neviete nahodou nieco?
    Dianka a Ty sa chystáš do dialyzačného centra???

    Dianka2401 je offline (nepripojený) Dianka2401

    Dianka2401
    mysimis Pozri príspevok
    Dianka a Ty sa chystáš do dialyzačného centra???
    nie, chvalabohu, pre otca zhanam dobreho nefrologa, pretoze s terajsim nemame najlepsie skusenosti, dost sa totiz zhorsil jeho stav, bol aj v nemocnici v ke na IVtej internej, no a starostlivost a celkova liecba tam, no jednoducho hroza...

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    Dianka2401 Pozri príspevok
    dakujem pekne za vase odpovede a o Trebisovskom ci Kosickom Logmane neviete nahodou nieco?
    neviem o nich nič, moja mama navštevuje len michalovské a nepoznám nikoho kto by navštevoval trebišovské alebo košické dialyzačné centrum. ale dnes bude mama na dialýze tak jej poviem nech sa spýta doktorov ako to tam fičí. ockovi prajem zlepšenie zdravotného stavu a veľa šťastia pri hľadaní odborníka na jeho zdravotné problémy.

    Dianka2401 je offline (nepripojený) Dianka2401

    Dianka2401
    monika, dakujem velmi pekne za vasu ochotu, a poprosila by som vas potom, ak nahodou nieco zistite, tak dajte o tom vediet, dakujem

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    takže dávam vedieť, čo sa týka vybavenia centra je to v podstate rovnaké aj v Trebišove aj v KE aj v MI, čo sa týka lekárov mama nevedela posúdiť, snáď sa tu nájdu poraďáci z Trebišova a dajú vedieť ak majú nejaké skúsenosti.

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    dúfam, že sa nesklamete...ináč mama jej povedala, že sa tu píše o dialyzačnom centre v MI, potešili ju pozitívne reakcie...ak už nič iné aspoň zistíte, či by vám nemohla dať doporučenie na niekoho v KE alebo TV, predpokladám, že by sa ako lekári z blízkeho okolia mohli poznať...

    Dianka2401 je offline (nepripojený) Dianka2401

    Dianka2401
    monika74 Pozri príspevok
    dúfam, že sa nesklamete...ináč mama jej povedala, že sa tu píše o dialyzačnom centre v MI, potešili ju pozitívne reakcie...ak už nič iné aspoň zistíte, či by vám nemohla dať doporučenie na niekoho v KE alebo TV, predpokladám, že by sa ako lekári z blízkeho okolia mohli poznať...
    tak dnes navstivil otec pani doktorku pallaiovu, cize uz konecne zmenil predosleho lekara... bol s nou spokojny, mila doktorka, vsetko mu vysvetlila... uvidime ako bude dalej, kazdopadne este raz dakujem pekne za radu

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    Dianka2401 Pozri príspevok
    tak dnes navstivil otec pani doktorku pallaiovu, cize uz konecne zmenil predosleho lekara... bol s nou spokojny, mila doktorka, vsetko mu vysvetlila... uvidime ako bude dalej, kazdopadne este raz dakujem pekne za radu

    rado sa stalo, moja mamka je s dialyzačným centrom spokojná, komplexne sledujú jej stav, a ak má nejaké otázky nie je pre nich problém konzultovať ich. držím palce a prajem len všetko dobré.

    Dianka2401 je offline (nepripojený) Dianka2401

    Dianka2401
    dobry den, zase sa obraciam na vas, a znova ide o to iste, hladala by som sikovneho a dobreho nefrologa v kosickom kraji... dakujem pekne vopred

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Dianka2401 Pozri príspevok
    Dobrý den,

    bolo by to surne, potrebovala by som dobreho nefrologa, ak viete o niekom, prosim pomozte, bolo by to velmi surne, najlepsie na vychode slovenska, ale moze byt aj vramci celej krajiny ci zahranicia, ak viete daco prosim pomozte, dakujem
    Málo informácií ...

    Inak

    http://www.google.sk/search?hl=sk&cl...meta=&aq=f&oq=

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.