Zavrieť

Porady

norma vysky obkladu

Dobry den,

dufam, ze moja otazka patri sem. Chcem sa spytat, ci existuje nejaka norma na vysku obkladu v kupelni a v miestnosti, ktora je v projektovej dokumentacii oznacena ako "WC+kotolna".

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DAISAN je offline (nepripojený) DAISAN

    DAISAN
    zo skoly si pametam 1400 mm od podlahy, viac meniej to zalezi na funkcnosti, minimum je okolo umyvadla, šírka minimum 500 mm na kazdu stranu. zalezi na tom ci tam bude aj pračka, otvoreny sprchovaci kút... nho najrozumnejsie sa mi zda obložit cely obvod do výšky 1400 mm+/- vhodne farebne skombinovat + nejka listela v predposlednom rade a ma to smrnc...

    4mato43 je offline (nepripojený) 4mato43

    4mato43
    Na rodinnom dome nejestvuje norma ktorá by vám prikazovala alebo zakazovala výšku obkladu .Táto norma sa vzťahuje len na podnikateľské prevádzky sociálky, verejné WC atd.Je to čiste na vás do akej výšky si dáte obklad.

    Idealna výška je 180 cm

    4mato43 je offline (nepripojený) 4mato43

    4mato43
    4mato43 Pozri príspevok
    Na rodinnom dome nejestvuje norma ktorá by vám prikazovala alebo zakazovala výšku obkladu .Táto norma sa vzťahuje len na podnikateľské prevádzky sociálky, verejné WC atd.Je to čiste na vás do akej výšky si dáte obklad.

    Idealna výška je 180 cm
    ale dá sa aj 125 cm

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.