Zavrieť

Porady

Aký software???

Ahoj poraďáci, chcel by som sa spýtať na dobrý program na jednoduché účtovníctvo...JÚ v podstate ovládam zo školy ale predstaviť si všetko robiť ako v škole pred 6 rokmi, čiže ručne...to nie...čítal som nejaké referencie na účtovnícke programy, ale prax je prax...určite využívate rôzne programy, prosím podeľte sa o svoje skúsenosti...vopred ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    u.erika je offline (nepripojený) u.erika

    matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac u.erika
    Teraz do 31.3.2010 majú predĺzenú ponuku, na malé firmy aj rok bezplatne, pozri stránku: mrp.sk

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Ja odporúčam Alfu od Krosu. Robila som niekedy v MRP, Alfa sa mi pozdáva viac. Je síce drahšia...ale dá sa pozháňať v akcii, teraz mali, alebo možno ešte majú zľavu 50%. Ale najlepšie je stiahnuť si viac verzií demo a vyskúšať v nich robiť a vybrať si ten softvér , ktorý Ti bude najlepšie vyhovovať.

    thomas2 je offline (nepripojený) thomas2

    som začínajúci živnostník, venujem sa zakladaniu nových trávnikov, regenerácii poškodených trávnikov, proste kompletnej trávnikovej agende ...viac thomas2
    Dakujem veľmi pekne, ste skvelí...
    Ahojte poraďáci.
    Aj ja by som sa chcela opýtať ohľadom softvérov od firmy STEP software. Keďže je tu reklama na 50% zľavu, chcem sa spýtať, či ho niekto má a či je s ním spokojný. Manžel má s.r.očku a chcem mu robiť papiere, no keďže som začiatočník čo sa týka softwarov, mám na vás prosbu. Máte iné ponuky?
    Ďakujem pekne.
    Zuzana

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.