Zavrieť

Porady

Poďakovanie

Takže rozhodol som sa napísať ešte raz. No napíšem len tak v skratke...

Ďakujem tomuto fóru, ďakujem všetkým Vám, za všetko čo ste mi napísali..riadky ktoré sa čítajú veľmi dobre a potreboval som asi presne to--aby ma niekto potlačil ďaľej, a našiel som to presne tu. Špeciálne sa chcem poďakovať ľuďom s ktorými si píšem aj súkromne a doslovne ma kontrolujú a hovoria čo a ako...Ste veľmi zlatí a budem rád, ak náš kontakt bude trvať aj naďaľej
Možno sa nezdá ale vniesli ste mi do života novú pozitívnu energiu, venujem sa viac čo ma baví a viem sa už nad určitými vecami naookolo zasa pousmiať a znova som sa stretol s ľuďmi o ktorých som pochyboval a zistil som, že som sa veľmi mýlil. Veď ľudia majú žiť pre ostatných vtedy má všetko cenu... a to ma potlačilo ďaľej...aspoň o kúsoček...
Nie je mi úplne fajn...spomienky na všetko veľmi bolia, no ako Ste mi písali mám rád veľmi moc a chcem ho prežiť s úsmevom a radosťou...A je to takto naozaj lepšie..
A ešte jedna rada ak máte problém...nikdy to neriešte alkoholom..píšem ako keby som bol ožran--to rozhodne niesom a nikdy som nebol...Ale alkohol všetko iba zhoršuje a prináša len tmu a smútok...

To je všetko a ešte raz ĎAKUJEM....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    rasto1988 Pozri príspevok
    Takže rozhodol som sa napísať ešte raz. No napíšem len tak v skratke...

    Ďakujem tomuto fóru, ďakujem všetkým Vám, za všetko čo ste mi napísali..riadky ktoré sa čítajú veľmi dobre a potreboval som asi presne to--aby ma niekto potlačil ďaľej, a našiel som to presne tu. Špeciálne sa chcem poďakovať ľuďom s ktorými si píšem aj súkromne a doslovne ma kontrolujú a hovoria čo a ako...Ste veľmi zlatí a budem rád, ak náš kontakt bude trvať aj naďaľej
    Možno sa nezdá ale vniesli ste mi do života novú pozitívnu energiu, venujem sa viac čo ma baví a viem sa už nad určitými vecami naookolo zasa pousmiať a znova som sa stretol s ľuďmi o ktorých som pochyboval a zistil som, že som sa veľmi mýlil. Veď ľudia majú žiť pre ostatných vtedy má všetko cenu... a to ma potlačilo ďaľej...aspoň o kúsoček...
    Nie je mi úplne fajn...spomienky na všetko veľmi bolia, no ako Ste mi písali mám rád veľmi moc a chcem ho prežiť s úsmevom a radosťou...A je to takto naozaj lepšie..
    A ešte jedna rada ak máte problém...nikdy to neriešte alkoholom..píšem ako keby som bol ožran--to rozhodne niesom a nikdy som nebol...Ale alkohol všetko iba zhoršuje a prináša len tmu a smútok...

    To je všetko a ešte raz ĎAKUJEM....
    Rasťo, rada čítam takéto riadky a je vidieť, že máš srdce a rozum na správnom mieste. Pozeraj do predu a vedz, že aj keď sa to nezdá a niekedy je to aj veľmi ťažké, každý deň sa človek môže z niečoho tešiť alebo sa aspoň malinko pousmiať. Prajem ti, aby si sa mohol smiať "na plnú hubu."

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    rasto1988 Pozri príspevok
    Takže rozhodol som sa napísať ešte raz. No napíšem len tak v skratke...

    Ďakujem tomuto fóru, ďakujem všetkým Vám, za všetko čo ste mi napísali..riadky ktoré sa čítajú veľmi dobre a potreboval som asi presne to--aby ma niekto potlačil ďaľej, a našiel som to presne tu. Špeciálne sa chcem poďakovať ľuďom s ktorými si píšem aj súkromne a doslovne ma kontrolujú a hovoria čo a ako...Ste veľmi zlatí a budem rád, ak náš kontakt bude trvať aj naďaľej
    Možno sa nezdá ale vniesli ste mi do života novú pozitívnu energiu, venujem sa viac čo ma baví a viem sa už nad určitými vecami naookolo zasa pousmiať a znova som sa stretol s ľuďmi o ktorých som pochyboval a zistil som, že som sa veľmi mýlil. Veď ľudia majú žiť pre ostatných vtedy má všetko cenu... a to ma potlačilo ďaľej...aspoň o kúsoček...
    Nie je mi úplne fajn...spomienky na všetko veľmi bolia, no ako Ste mi písali mám rád veľmi moc a chcem ho prežiť s úsmevom a radosťou...A je to takto naozaj lepšie..
    A ešte jedna rada ak máte problém...nikdy to neriešte alkoholom..píšem ako keby som bol ožran--to rozhodne niesom a nikdy som nebol...Ale alkohol všetko iba zhoršuje a prináša len tmu a smútok...

    To je všetko a ešte raz ĎAKUJEM....
    Prajeme ti vsetko dobre a drzime palce ,co sa tyka alkoholu,to je jedna z najhorsich veci v zivote,alkohol este nevyriesil ziadny problem,prave naopak -vsetko zhorsuje...

    kassiopea je offline (nepripojený) kassiopea

    pracujem ako tak trochu účtovníčka, tak trochu fakturantka, tak trochu na logistike a popri tom študujem na VŠ ...viac kassiopea
    Rasťo chcem len napísať, že som rada, že Ti je fajn no zrejme ešte nemáš vyhraté. Prajem Ti z celého srdca, aby si sa z toho všetkého dostal čo najskôr ale ubehlo príliš málo času a tie zlé pocity sa väčšinou ešte vracajú..teraz sa cítiš dobre ale môže prísť znova slabá chvíľka. A na tie ťa chcem upozorniť a poradiť Ti, aby si v tej chvíli znova prišiel sem, rozprával s tými, ktorí Ti pomáhajú, robil veci, pri ktorých sa vieš odreagovať.. PRAJEM TI, ABY SI BOL DEFINITÍVNE "VYLIEČENÝ" ČO NAJSKOR.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.