Zavrieť

Porady

vratenie dane

Prosim o radu,mam zamestnanca ktoreho mzda za rok 2009 bola cca 295,66€ a za rok 2008 mal 8100Sk, predchadzajucej mzdarke vyslo ze rocne zuct. dane za rok 2007 mal nedoplatok 12 331Sk a v roku 2008 mu vysiel preplatok na dani 57€. Moja otazka je ako mam ziskat z DU aby mi vratili spat 57€?

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Babulica je offline (nepripojený) Babulica

    Babulica
    Prosim poradte mi keby firma platila nejake dane tak viem, ze si to mozem ponizit, ale takto ked dane neplatia??? co stym??

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    Babulica Pozri príspevok
    Prosim poradte mi keby firma platila nejake dane tak viem, ze si to mozem ponizit, ale takto ked dane neplatia??? co stym??
    Napíšeš žiadosť na DÚ, aby ti vrátili uvedenú sumu, nakoľko o uvedenú sumu nemôžeš ponížiť preddavky na daň.
    Ten zákon o správe daní a poplatkov - už musíš napísať nové znenie - Daňový poriadok - zákon č. 563/2009 Z.z., mal by to byť § 79 ods. 2
    Naposledy upravil rodina1 : 21.09.10 at 09:57

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.