Zavrieť

Porady

vyber alu diskov

ahojte všetci,opať sa obraciam s prosbou o pomoc..potrebujem radu ohladom diskov na kolesá,kedže o chvilku sa prezúva a zimné chcem nechať na plechoch a letné dať na elektrony ako si mám vybrať?Viem kvalitné sú drahé a ja by som nechcela tolko investovať,auto máme od septembra a už to bola dosť položka...Hladám elektrony na golf VI."15"-tky..čo zn.Dezent alebo Enzo? srdečná vdaka všetkým...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    helicka Pozri príspevok
    ahojte všetci,opať sa obraciam s prosbou o pomoc..potrebujem radu ohladom diskov na kolesá,kedže o chvilku sa prezúva a zimné chcem nechať na plechoch a letné dať na elektrony ako si mám vybrať?Viem kvalitné sú drahé a ja by som nechcela tolko investovať,auto máme od septembra a už to bola dosť položka...Hladám elektrony na golf VI."15"-tky..čo zn.Dezent alebo Enzo? srdečná vdaka všetkým...
    AK pozeráš na finančnú stránku veci, tak podľa môjho názoru sú elektróny zbytočné. Je to luxus, ktorý niečo stojí. Ak na to nemáš, tak kúp plechové, okrem estetickej stránky nemajú elektróny inú funkciu.

    Ale myslím, že si pre elektróny rozhodnutá. Tak si vyber najmä podľa dizajnu - také, aké sa ti páčia. Spomenuté značky sú preverené, nemusíš sa obávať nekvality.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    To Chobot:

    Mne sa najviac páčili Detvianci,títo si na elektróny veĺmi potrpeli.
    Ak budeš niekedy prechádzať cez Detvu,zaparkuj na parkovisku pri LIDL-i a uvidíš ,že 90 % aut má namontované elektróny.
    Dokonca aj zhrdzavený favorit s dierami od hrdze takými,že tam vojdú 3 prsty vedľa seba .(!)
    Alé ELEKTRÓNY, to je móda to je IN.!!

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Laco-monter Pozri príspevok
    To Chobot:

    Mne sa najviac páčili Detvianci,títo si na elektróny veĺmi potrpeli.
    Ak budeš niekedy prechádzať cez Detvu,zaparkuj na parkovisku pri LIDL-i a uvidíš ,že 90 % aut má namontované elektróny.
    Dokonca aj zhrdzavený favorit s dierami od hrdze takými,že tam vojdú 3 prsty vedľa seba .(!)
    Alé ELEKTRÓNY, to je móda to je IN.!!
    A rozhodne DOPUČUJEM navštíviť pizzeriu ITALY , pri spomínanom parkovisku.

    Fantázia .

    A porcie také,že sa nedoješ !

    Ja som si tam dával soté a opekané zemiaky.

    helicka je offline (nepripojený) helicka

    helicka
    a teraz som si k súhlasu prečítala aj tip na výlet:-)) ..len čo sa oteplí asi vyrazíme do okolia a budeme závidieť vš.Detvancom...

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Laco-monter Pozri príspevok
    To Chobot:

    Mne sa najviac páčili Detvianci,títo si na elektróny veĺmi potrpeli.
    Ak budeš niekedy prechádzať cez Detvu,zaparkuj na parkovisku pri LIDL-i a uvidíš ,že 90 % aut má namontované elektróny.
    Dokonca aj zhrdzavený favorit s dierami od hrdze takými,že tam vojdú 3 prsty vedľa seba .(!)
    Alé ELEKTRÓNY, to je móda to je IN.!!
    Nejako to tam dobre poznáš Ale k téme ,ja som vyhľadal na nete elektróny na ženine auto také aby sa jej páčili , zistil najnižšiu cenu a potom oslovil kamaráta nech mi ich zoženie lacnejšie a zohnal Kamarát ma firmu v KE tak že kto má záujem dám kontakt
    Ahojte,súhlasim Detva je in,ja som kúpil elektrony na webw elektrony.sk kde mi aj supe poradili

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.