Zavrieť

Porady

Pomoc s PC

Vie mi niekto poradit preco sa mi sam od seba vipne pocitac a potom ho pa sekund nejde zapnut?? bojim sa aby mi neskratoval alebo nevybuchol alebo nieco podobne.PC sa mi neprehrieva myslim si ze to moze robit asi zdroj ale racej som sa chcel spytat tak prosim pomozte.Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    môže to robiť zdroj, ale aj kopu inych veci. V takomto prípade, by som dala prezrieť pc odborníkovi.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    U mňa to bola tepelná poistka. Skontroluj či sa ti niečo neprehrieva. Mne prestal fungovať ventilátor na procesore.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ak si niesi isty, tak radsej nech sa ti na to pozrie znamy, ktory v tom viac chodi a ak si nebude dat vediet rady, tak potom navstiv PC servis (preco sa vypina PC moze byt viac faktorov )

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ak máš dobrého známeho , tak skús iný zdroj na skúšku .Je to rýchle a tak môžeš byť na 100% istý či to robí zdroj.Alebo to skús v núdzovom režime .Vtedy nebežia všetky procesy.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    murar Pozri príspevok
    nic sa mi neprehrieva pozeral som
    skúšal si cez nejaký soft pozerať hodnoty teplôt? Či už procesoru, graf. karty, hdd, pri spustených aplikáciach? Vtedy najlepšie zistíš či sa nejaká súčiastka neprehrieva.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.