Zavrieť

Porady

notbook IBM X31 centrino

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Ahojte,

Mam taky problem, mam jeden notbook, idem tam nainstalovat OS windows XP, nastavila som boot z USB (nema to cd/dvd mechaniku) a nechce mi to instalovat na obrazovke sa mi ukaze,, No bootable partition in table " pravdepodobne ide o rozdelenie disku, alebo sa mylim? Co s tym mam robit? neviem ako dalej ...
Dik za rady:
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

A na usb mas XP ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

pravdepodobne flashka nieje bootovacia
tu je navod, primarne sice urceny na Eee ale funguje na cokolvek
http://www.mujeee.cz/2008-05-16/inst...-usb-klicenky/
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
mecky Pozri príspevok
pravdepodobne flashka nieje bootovacia
tu je navod, primarne sice urceny na Eee ale funguje na cokolvek
http://www.mujeee.cz/2008-05-16/inst...-usb-klicenky/
Ano asi ma byt fakt bootovacia, len neviem ked z toho spravim bootovaci usb ci sa to bude dat aj bez problemov zmazat a znova plnit poslanie USB...
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

pizzanoel Pozri príspevok
Ano asi ma byt fakt bootovacia, len neviem ked z toho spravim bootovaci usb ci sa to bude dat aj bez problemov zmazat a znova plnit poslanie USB...
V pohode.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Vyzera to celkom dobre aj ked trosku zlozite ale sak skusim a uvidim co to spravi, dufam ze to bude naozaj problem len v tom ze to neni bootovacie usb, inak neviem co ine by to mohlo byt... Ak by vas este nieco napadlo tak to prosim napiste...
Zajtra to vyskusam lebo som uz unavena... tak zajtra sa ozvem ci to pojde, som zvedava...

Dakujem za vase rady a za ten uvedeny link skusim to podla toho...

Zatial pa
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Urcite je to v tom ze ten USB neni botovaci, ked to dobre urobis musi to fungat. Ak to podporuje zakladna doska v PC/notebooku.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
USB mam teda vytvorene presne pdla tych pokynov na tej stranke, dala som to do toho notbook vsetko islo vytvorila sa praticia, naformatovala som zacali sa kopirovat zložky windows XP, potom sa pc resetol a teda teoreticky uz mal nabehnut aj ta uvodna on obrazovka xp a potm podla jednotlivych krokov to nainstalovat no ale nestalo sa ale napisalo mi to ,,Chyba disku, restartujte stlačenim klavesu a ked nieco stlacim tak nic stale to iste... Co s tym teraz??
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Kvôli čomu si potrebovala preinštalovať XP.Boli nejaké problémy s OS.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Vlado40 Pozri príspevok
Kvôli čomu si potrebovala preinštalovať XP.Boli nejaké problémy s OS.
Nie, dostala som jeden notbook a nie je tam ziadny operačný system, notbook splna systemove požiadavky pre OS windows XP professional, kedze najprv som sa ho pokusala nainstalovat z kopirovanim instalacneho cd na usb potom som nastavila boot na usb a vypisavalo mi to No bootable in partition in table takze potom som si vytvorila bootovacie USB. Potom som tam dala to usb vsetko sa rozbehlo islo to super vytvorenie partition, sformatovaniee, kopirovanie, potom sa automaticky resetol a uz mi mali nabehnut kroky instalacie XP ale nestalo sa vypisalo mi to Chyba disku resetujte PC a uz sa s tym nedalo ani pohnut takze zase som si spravila na novo USB bootovacie, teraz sa mi to rozbehlo a momentalne sa mi formatuje C: partition
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Dúfam , že si dala pomalé formátovanie , keď predtým vyhodilo chybu disku.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Vlado40 Pozri príspevok
Dúfam , že si dala pomalé formátovanie , keď predtým vyhodilo chybu disku.
Jasne ze pomale. Uz mi aj nabehlo ten windows Xp a uz instalujem podla tych krokov dufam ze to bude Ok...
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
No, takže MS windows XP je uz nainstalovany, len taky problem ze ked vypnem ten pc alebo ho resetnem a je vytiahnute usb tak sa mi nechce supstit a pise mi to ze operacny system neexistuje ale ked zapojim to usb z ktoreho som ho nabootovala tak uz mi ide zase operacny system. Pritom je to vsetko ulozene nad isku notbooku v tom C. Co s tym ma robit? treba nieco nastavit v Biose?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

V biose treba nastaviť botovanie z HDD ako prvé.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Vlado40 Pozri príspevok
V biose treba nastaviť botovanie z HDD ako prvé.
To mam, ale nefunguje to napise mi ze ,, operating system not found, uz som vyskusala vsetky moznosti v nastaveni boot ide to len pokial je zapojeny ten USB a je v sekcii boot ako prvy inak sa mi windows nespusti... Kde by mohla byt chyba?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Pozri sa štart - spustiť napíš -msconfig.exe-enter.Pozri sa do boot z čoho je windows botovaný.Malo by tam byť z C.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Vlado40 Pozri príspevok
Pozri sa štart - spustiť napíš -msconfig.exe-enter.Pozri sa do boot z čoho je windows botovaný.Malo by tam byť z C.
Vybehla mi tabulka ,, pomocka konfiguracie systemu a tam je:
Všeobecne - mam zaškrtnute normalne spustenie
potom tam he este system.ini , WIN.INI , služby, pri spusteni

Boot tam nevidim, v biose mam normalne nastaveny ako prvy harddisk ale taksa mi nespusti a musim mat iba USB iba tak to funguje...
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Neviete niekto co s tym ?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Je tam boot.ini

Tam by mal byť HDD uvedený
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
V tej tabulke nic nie je boot.ini, presla som uplne vsetko ale nie je to tam...
Dala som to aj cez ,, spustiť,, a napisal ze system windows nemoze najst subor...Ja fakt uz neviem co by to mohlo byt
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

ak daš msconfig.exe tak tam nemáš boot.ini
Naposledy upravil Vlado40 : 28.02.10 at 16:46
boot.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať