Zavrieť

Porady

Podnikanie z domu

Ahojte poraďáci! Má niekto skúsennosti s podnikaním z domu? Surfovala som po nete a našla som takú stránku. Poslali mi CD domou aj s manuálom, nakoniec som zistila,že ide o Herblife. Ňemám z toho dobrý pocit.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Herbalife a iné , nechcem menovať, su sprofanované značky.

    Ani by sa nejednalo o samotné výrobky, niektoré z nich su dobré

    len samotný sposob distribucie sprofanovali samotní distributori,tým,že boli premotivovaní a tým pádom OTRAVNÍ.

    Z vyskytu Herbalife a podobných firiem mne napadá jediné poučenie:

    Niečo na monitorovaní svojho zdravia určite bude a treba doplňať svoju stravu vitamínovými doplnkami.

    To je moj názor.

    majka074 je offline (nepripojený) majka074

    majka074
    Nemám skúsennosti s tým,chcela som niečo nájsť na privyrobenie. Bola som sklamaná,keď som zistila o čo ide. Nevieš poradiť niečo seriózne cez net,podnikanie z domu?

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    s podnikaním z domu áno, s herbalifom naštastie nie... ale podstata týchto spoločností je predať SVOJE výrobky, a najlepšie vo veľkom... preto majú "zaručené spôsoby" ako podnikať z domu... ale pravda je taká, že na internete, určite návod ako zarobiť podnikaním nenájdete lebo, žiadny podnikateľ tento návod nevycapí (nebude si robiť predsa konkurenciu - iba ak zháňať odbytovú cestu viď herbalife, LR Cosmetics a pod...)
    väčšina ľudí končí s krabicou výrobkov danej spoločnosti doma, a s prázdnou peňaženkou, nakoľko si museli kúpiť štartovací balíček...
    Ale neberte to tak, že Vás chcem odradiť, každopádne prajem veľa úspechov, možno budete jedným z tých ktorým sa to podarí prípadne ako vedlajšia činnosti v nejakom kaderníctve alebo mieste, kde sa zdržiava veľa ľudí a na nejakú službu čaká to nemusí byť zlé... (t.j. zákazníci by chodili za Vami, kvôli inej službe - a ak by niečo chceli z palety HERBALIFE tak by si to mohli objednať...)

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    majka074 Pozri príspevok
    Nemám skúsennosti s tým,chcela som niečo nájsť na privyrobenie. Bola som sklamaná,keď som zistila o čo ide. Nevieš poradiť niečo seriózne cez net,podnikanie z domu?
    Napr. UPRATOVANIE na 2-3 hodinky , to je privyrobenie.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    majka074 Pozri príspevok
    Nemám skúsennosti s tým,chcela som niečo nájsť na privyrobenie. Bola som sklamaná,keď som zistila o čo ide. Nevieš poradiť niečo seriózne cez net,podnikanie z domu?
    záleží od toho čo viete... jednoznačne sa nedá odpovedať... veľa ľudí si privyrába tým čo robia v hlavnej práci... napr. niekto kto pracuje ako účtovník na HPP vedie popri práci doma účtovníctvo nejakej firme / živnostníkovi... mechanik opravuje povečeroch autá... a pod...
    privyrobiť sa dá aj roznášaním reklamných novín a letákov, opatrovanie deti.... otázka je čo viete, na čo sa cítite, a čo by Vás bavilo

    matus-x1 je offline (nepripojený) matus-x1

    matus-x1
    Tak v prvom rade never takým webom a firmám, ktoré ti ponúkajú dosť penazí za nejakú prácičku z domu. Keby ich práca bola taká dobrá ako prezentujú, už by bola dávno obsadená.

    Tak z domu sú asi 3 základné druhy zárobku.
    - niečo robíš manuálnou prácou na zákazku
    - rozmýšľaš hlavou, účtovníctvo, telefonistka, tvorba web stránok, grafika alebo proste niečo cez PC
    - skúsiš obchodovanie

    - ešte je jedna skupina, tých čo majú dar reči, respektíve ukecanosti a prehovárania a tí dokážu zjednávať zákazky alebo predaj tovaru za províziu i cez telefón

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Nechcem nikoho na nic nekale navadzat, ale cital som teraz prednedavnom na jednom americkom webe ze najlepsi business z domu je momentalne vydieranie a sikanovanie cez net pre objednavatela.. Normalne si niekto objedna ze budes niekoho sikanovat, ohovarat, vydierat.. a ty to budes robit.. vraj dobre platia..otazne je len ze kolko ti vydrzi stastie kym ti nezaklapnu naramky na rukach..hihi

    orientmonkey je offline (nepripojený) orientmonkey

    orientmonkey
    Uz len ten inzerat musel vyzerat seriozne Na veci ako LR, Herbalife a podobne sa vykasli to nie je ziadna praca.

    orientmonkey je offline (nepripojený) orientmonkey

    orientmonkey
    toto ma riadne pobavilo vydrzalo by ti to tak tyzden a potom by si si za svojich utrzenych 100 eur mohol kupovat bagety v bufete v justicaku

    EvkaJ je offline (nepripojený) EvkaJ

    pohodová baba EvkaJ
    Ahojte!
    Chcela by som poradiť. Hľadám prácu ako účtovníčka popri zamestnaní, okres Martin. Ak má niekto záujem kontaktujte ma na adrese evajarkovska1@gmail.com. Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.