Zavrieť

Porady

Odborné články - Rady z Porady

Ďalšia a úplne nová časť Porady sa volá "Odborné články".

Táto sekcia vznikla z nápadu PoradaBlog, ktorý som avizoval pred pár mesiacmi. Keďže blog je v origináli niečo ako denníček a Porada je predsa len viac o odborných témach, spravil som odborné články.

Každý (zatiaľ) môže vložiť vlastný článok a publikovať tak svoj prehľad vo svojej oblasti. Vítaní sú najmä daňoví poradcovia, auditori a ďalšia odborná verejnosť, ktorá sa venuje napr. prednáškam a školeniam.

Odborné články sú skvelou príležitosťou získať si medzi účtovníkmi dobré meno.

Vlastnosti:
1. Články sú zaradené do vyhľadávania a tak budú figurovať aj medzi výsledkami vyhľadávania,
2. k článkom môžu členovia Porady pridať komentár,
3. štandardné vlastnosti ako úprava, vyhľadávanie v článku, hodnotenie článku, verzia pre tlač, poslať článok priateľovi atď,
4. k článku je možné pripojiť obrázok, ktorý bude v hlavičke a bude prezentovať obsah článku,
5. do článkov možno vkladať html kód a teda napr. aj tabuľky.


Takže neváhajte a píšte .-)
njoy
Naposledy upravil Richard : 02.10.05 at 22:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Dnešným dňom upravujem podmienky na odborné články (premenované na "Rady z Porady"):
    • za radu, alebo odborný článok dostáva autor automaticky bod odo mňa + ďalšie body získava od členov, ktorí prejavia spokojnosť (počet bodov je neobmedzený)
    • pokiaľ bude článok obsahovať skutočnú radu (t.j. bude sa vyznačovať odbornosťou), autor môže v príspevku uviesť kontakt na jeho spoločnosť, napr. v prípade ak činnosť spoločnosti súvisí s obsahom príspevku - rady; prípadne si môže vytvoriť užívateľský účet s názvom spoločnosti a v profile si uvedie údaje o spoločnosti
    • ďalšou možnosťou je pridať reklamný baner v rámci príspevku na služby autora, alebo jeho spoločnosti avšak len s mojim súhlasom - (baner bude povolený len v prípade odborne spracovanej Rady, ktorá nebude vykazovať prvky PR)
    • pre ďalšie možnosti PR ma môžete kontaktovať

    Odborné články - Rady z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.