Zavrieť

Porady

Ťahač

Poradí mi niekto, kto účtuje nákladnú dopravu? Má ťahač normovanú spotrebu PHL? Ak nie, ako sa to robí ? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Nemajú normovanú spotrebu a riešia to premeraním spotreby v certifikovanej skúšobni ale nie všetci.

    ewap je offline (nepripojený) ewap

    ewap
    bepo
    Nemajú normovanú spotrebu a riešia to premeraním spotreby v certifikovanej skúšobni ale nie všetci.
    A nevieš koľko účtujú tí ostatní? Od buka - do buka ?

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    To neviem ,možno majú viacej rovnakých ťahačov a dajú si otestovať jeden a používaju to aj na ostatné.

    gulas je offline (nepripojený) gulas

    gulas
    Chod za autorizovanym predajcom a u neho sa spytaj a pripadne si ziadaj nech ti vystavia potvrdenie ze spotrebu mozes mat od X do Y litrov podla toho kade ten voz jazdi. potom si to uz upravis len internym predpisom a mas sa cim ohradit pri danovej kontrole. Ja to mam vo svojje firme takto poriesene a nemali ziadne namietky a je na tebe ako si sikovny.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    ewap
    Poradí mi niekto, kto účtuje nákladnú dopravu? Má ťahač normovanú spotrebu PHL? Ak nie, ako sa to robí ? Ďakujem
    Vo firme, kde účtujem je kamiónová preprava, a podľa premerania, ktoré dali urobiť v skúšobni účtujeme všetky ťahače 28,- Sk/km., plus DPH.
    Vo veľkom TP to nenájdeš uvedené.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.