Zavrieť

Porady

STANOK NA PREDAJ VAJEC,SYROV

CHCEL BY SOM V BYVALOM STANKU PNS PREDAVAT VAJCIA,SYRY ,KORBACE , ALE AJ NAPRIKLAD BALENE BAGETY,ALKOHOL V 0,05dl PLASTOVYCH POHAROCH(ZNAME Z JEDNOTY¨',+ ak by to slo tak aj tovar na objednavku s polska meso,syry ,krowky a tak,., JE TAM LEN ELEKTRIKA , bez vody a kanalizacie , co treba k tomuto podnikaniu ,prejde vobec takyto stanok hygienou
postup ako zacat od zaciatku, dakujem , hladal som aj v temach ale bez vysledku ,...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Urcite neprejde, budes tam musiet mat chladiaci box a v nom a na nom sa ti bude zrazat voda ktora sa dostane do styku s potravinami. Celkom urcite budes musiet mat kanalizaciu. A k tomu si nie som isty ze bezny istic pre taky nejaky stanok utiahne taky rozsah chladiacich a mraziacich boxov ako budes potrebovat.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    mattto Pozri príspevok
    obálka sem, obálka tam
    Prečo navádzaš na korupciu, pán dokonalý Mattto.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    niekto sa tu zbláznil Xanti ak máš so mnou problém, daj si ma ignorovaných, nemusíš si pozerať všetky témy, kde som prispel a komentovať ich

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Prečo ma urážaš? Mattto.
    Čo som ti urobila? Mattto
    Hádam som dospelá a svojprávna a môžem si robiť čo chcem a aj písať do tém, kde sa mi chce... nepíš ty na poradu ak Ti vadia moje komentáre.

    patix je offline (nepripojený) patix

    patix
    Tak s obalkami to nic nema... ak by mal konkretny clovek ktory sa to pytal zaujem tak mu poradim ako na to.

    STANOK NA PREDAJ VAJEC,SYROV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.