Zavrieť

Porady

Co potrebujem na zalozenie maloobchoda ci velkoobchoda?

Otázku mám v názve a este o tom by som rád dostal info ze ked chcem mat internetovy obchod tiez pri malo/velkoobchode k tomu potrebujem tiež nieco?

Preácte za pravopis vopred daka za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabcsu je offline (nepripojený) Gabcsu

    Gabcsu
    To som zabudol ze by islo o obchod s n§hradnymi dielmy pre motorky a so vsetkymi vecmi co sa tyka motorky a motorsportu

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    predovšetkým živnosť na:

    kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

    Gabcsu je offline (nepripojený) Gabcsu

    Gabcsu
    a ako sa dostanem k zivnosti? su tam nejaké kurzy alebo daco? a pocul som o nejakej dotácii ako to vlastne je ?

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    Gabcsu Pozri príspevok
    a ako sa dostanem k zivnosti? su tam nejaké kurzy alebo daco? a pocul som o nejakej dotácii ako to vlastne je ?
    na založenie živnosti potrebuješ - vek 18 rokov, bezúhonnosť, byť svojprávny, vypísať si žiadosť a kúpiť kolok za 3 €... predmet činnosti ako napísala Timka1 napísať do žiadosti... a môžeš začať podnikať... (predpokladám, že podnikateľský zámer už máš, + obehané veci ako dodávateľov, priestor a pod...), registruješ sa v ZD, príp. v Soc. poist. (dobrovoľné), nahlásiš účet na DÚ...

    čo sa týka dotácie z úradu práce tak musíš byť registrovaný na UP nejakú dobu teraz neviem presne ale tušim 3-4 mesiace, absolvovať kurz a predložiť im dobrý podnikateľský zámer v písomnej podobe:-) tento obhájiť

    to by bolo pre začiatok v kocke asi všetko, ale odporúčam poprečitovať si tu na porade obdobné príspevky - nakoľko mnohé témy sa tu rozoberali už mnohokrát... a ak použiješ vyhľadávanie tak často prídeš aj na odpovede otázok, ktoré ťa ani nenapdli (v súvislosti s podnikaním je toho veľa...)

    Co potrebujem na zalozenie maloobchoda ci velkoobchoda?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.