Zavrieť

Porady

Toner do tlačiarne- výdrž

Prosím Vás neviete mi poradiť koľko takých bežných strán vytlačím s jedným farebným a jedným čiernym tonerom v laserovej tlačiarni??? Nemám s tým skúsenosti a uvažujem nad kúpou novej tlačiarne...tak či sa mi oplatí kúpiť laserovú...a koľko stojí plnenie toneru...ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

EPSON má najlacnejšie tonery, a výhodou je že ich ma 4.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
magnum magnum

magnum je offline (nepripojený) magnum

zalezi od tlaciarne cca 1000+ stran
doporucujem laserovu farebnu JEDNOPRECHODOVU... najjednoduchsie to zistis to tak ze si porovnas pocet vytlackov cb a vo farbe za minutu a ak tam nebude diametralny rozdiel tzn ze cb vytlaci 3-4x viac ako farebnych za minutu tak je to ok...
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

Zalezi od modelu, ale aj od typu toneru. Ten prvy ci je v baleni ti vystaci tak na 500 stran, original na nejakych 1500-2500 a repasovay okolo 1000.
Ale to len cca "strielam", lebo to zalezi od konkretneho modelu.

Inac, uz aj atramentove tlaciarne zacinaju mat naklady porovnatelne s laserovymi (niekedy aj nizsie).
0 0
Jaro1886 Jaro1886

Jaro1886 je offline (nepripojený) Jaro1886

a koľko asi stojí repasovanie?? lebo mám chaoz z tých cien na nete...koľko je asi priemer...?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Napr. na lexmark doplnenie čierny toner do 33 euro.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

s repasom nemam dobre skusenosti... do vlastnej tlaciarne s prepacenim taky sajrajt nedavam... ale co som sa stretla s repasom u klientov, tak repas tak dlho nevydrzi ako original a ako "bonus" zvykne repas pustat... cize vytlacim na papieri trebars jednu jedinu vetu ale cely papier je zosedeny a teda sa aj mina napln...

ja mam malu laserovku od HP a maximalne som s nou spokojna, toner kupujem tak raz rocne a to zvyknem toho potlacit az az...

navyse mi niekto raz povedal, ze repasovany toner ma tie ciastocky vseliakych tvarov a orignal ma gulocky a pri reklamacii tlacky ju nemusia uznat kvoli pouzitemu repasu... neviem co je na tom pravdy... len to ktosi-kdesi hovoril...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Kto si dáva tonery do nákladov tak mu to može byť šum a fuk,o koľko je repasovaný toner lacnejší oproti originálu.

A aj to je jeden z dovodov prečo sa ceny cartridge a tonerov držia vysoko.
0 0
magnum magnum

magnum je offline (nepripojený) magnum

30eur
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Známa robí vo firme,kde repasujú tonery...vyzerá to tak,že najviac sa repasujú tonery do HP tlačiarní--samozrejme že ich je véééľa druhov ak tlačíš veľa,tak sa Ti určite oplatí laserka-ked už z nijakého iného dôvodu,tak aspon preto,že neletíš každý týždeň pre novú náplňPoniektorým na firmách vydrží jeden čierny aj rok,takže myslím,že sa to dá prežiť
Tie repas sú niekedy až o polovicu lacnejšie,takže sa to fakt oplatí..A ceny sa môžu v jednotlivých firmách aj tým líšiť,koľko prachu do toho naplnia

Je ale jasné,že sa môžu vyskytnúť firmy,ktoré nerobia dobré meno repasu...ale to je tak vo všetkom--sme aj dobrí aj zlí:-)))
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Jaro1886 Pozri príspevok
Prosím Vás neviete mi poradiť koľko takých bežných strán vytlačím s jedným farebným a jedným čiernym tonerom v laserovej tlačiarni??? Nemám s tým skúsenosti a uvažujem nad kúpou novej tlačiarne...tak či sa mi oplatí kúpiť laserovú...a koľko stojí plnenie toneru...ďakujem
To je ako keby si sa spýtal, akú spotrebu má auto a neuvedieš aké. Ako máme vedieť, akú tlačiareň máš na mysli?? Dokonca aj do jednej tlačiarne môžu ísť rôzne typy tonerov, niektoré výdatnejšie, niektoré menej. Laserové tlačiarne zvyknú mať kapacitu na 1000 - 5000 či viac strán.

Takže napíš typ tlačiarne, k nej typ tonera a na popise tonera uvidíš aj sám, akú má kapacitu (koľko strán).
0 0
magnum magnum

magnum je offline (nepripojený) magnum

sry laco-monter ale ako to myslis s tym davanim do nakladov bo toto ma vie veeelmi nasrat ked to pocuvam...
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

magnum Pozri príspevok
sry laco-monter ale ako to myslis s tym davanim do nakladov bo toto ma vie veeelmi nasrat ked to pocuvam...
podobne
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

magnum Pozri príspevok
sry laco-monter ale ako to myslis s tym davanim do nakladov bo toto ma vie veeelmi nasrat ked to pocuvam...

Keď náklady na kúpu tonerov sú preukazateľnými daňovými výdavkami podnikateĺského subjektu.

Tak v tomto prípade je záujem kupovať čím drahšie tonery.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

uno81 Pozri príspevok
podobne

Povedal som niečo zlé, alebo urazil som niekoho ???

Alebo je problém len z tým, že som to povedal JA ?

Keby to povedal niekto iný tak je to O.K. ??
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Laco-monter Pozri príspevok
Keď náklady na kúpu tonerov sú preukazateľnými daňovými výdavkami podnikateĺského subjektu.

Tak v tomto prípade je záujem kupovať čím drahšie tonery.
no neviem ci hladame to najdrahsie... kazda koruna dobra... radsej dobra cena a ked usetrim mam este na ine (napr.) kancelarske potreby... mne tie peniaze tlaciaren nevytlaci... musim si poctivo zarobit a kazda koruna je dobra...
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Laco-monter Pozri príspevok
Povedal som niečo zlé, alebo urazil som niekoho ???

Alebo je problém len z tým, že som to povedal JA ?

Keby to povedal niekto iný tak je to O.K. ??
Prečo to zas berieš osobne??

Je to o tom,že dnes asi firmám nie je jedno,za kolko kúpia,aj ked to ide do nákladov..ved niektoré sotva prežívajú--o tom to bolo
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

uno81 Pozri príspevok
Prečo to zas berieš osobne??

Je to o tom,že dnes asi firmám nie je jedno,za kolko kúpia,aj ked to ide do nákladov..ved niektoré sotva prežívajú--o tom to bolo
Lebo tvoje reakcia nebola o toneroch,

pridala si sa k pokusu diskreditovať MŇA .
0 0
axbx axbx

axbx je offline (nepripojený) axbx

mam HP farebnu a toner na ciernu ma stoji 73 Euro a vytlacim 2200 stran v normalnom rezime
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Laco-monter Pozri príspevok
Lebo tvoje reakcia nebola o toneroch,

pridala si sa k pokusu diskreditovať MŇA .
Debata bola o toneroch..Ty trpíš stihomamom Lacko??
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Laco-monter Pozri príspevok
Kto si dáva tonery do nákladov tak mu to može byť šum a fuk,o koľko je repasovaný toner lacnejší oproti originálu.

A aj to je jeden z dovodov prečo sa ceny cartridge a tonerov držia vysoko.
Ja by som si dal do nákladov aj mercedes ML, len si musím rozmyslieť či mi to z mojej marže vystačí podobne je to aj s ostatnými výdavkami
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať