Zavrieť

Porady

tiskárna se nezobrazí v pc

Dobrý den, mám tiskárnu(canon pixma ip4200) a ntb (Acer Aspire 5738Z)...když připojím tiskárnu k pc, tak se mi nezobrazí (ani nedá najevo, že je připojena)...mám windows 7...mám nainstalovaný software : CD-LabelPrint ...nevíte někdo co s tím? v ovládacích panelech se mi také nezobrazuje...Děkuju
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Inštaluj z CD k tlačiarni.

    alebo

    Štart - zariadenia a tlačiarne - pridať tlačiareň.Ak nie je v zozname , tak použi ovládače z CD k tlačiarni.

    Po pripojení k ntb musí windows detekovať tlačiareň ako nový hardvér.Ak nedetekuje , tak pozri či je v poriadku kábel usb.Niekedy nie je dobré , ak je použitý dlhý kábel usb.

    http://software.canon-europe.com/sof...68_0010232.asp

    stiahni súbor aomwin110ea24.exe
    Naposledy upravil Vlado40 : 04.03.10 at 11:14

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Vlado40 Pozri príspevok
    Štart - zariadenia a tlačiarne - pridať tlačiareň.Ak nie je v zozname , tak použi ovládače z CD k tlačiarni.
    Windows 7 ma uz vylepsenu instalaciu ovladacov, a na instalaciu tlaciarne by system vyzval v pripade ze by potreboval ovladace. Ak by nepotreboval, nainstaloval by ju automaticky.

    Skus este prekontrolovat USB pripojenie - na notebooku, tlaciarni, pripadne skus iny USB kabel (radsej hubsi, tie tenucke su nanic).

    pupinos je offline (nepripojený) pupinos

    pupinos
    vše je v pořídku...jen když ji připojím tak se nestane vůbec nic..(u např.: gamepadu to vyhodí tabulku a v ni je něco o stahováni driveru...nebo tak něco)..a když zkusím něco vytisknout nak taky nic...ona vlastně nekomunikuje s ntb...

    mertinkova je offline (nepripojený) mertinkova

    mertinkova
    alebo ešte skúste ponuku štart - ovládací panel - pridanie hardveru - ďalej - dalej - dokončiť. a potom zas štart - tlačiarne a faxy a možno sa zobrazí. Moj počítač zije tiež vlastným zivotom a USB mi najde jedine takýmto spôsobom ....... dufam ze som aspon trosku pomohla.

    pupinos je offline (nepripojený) pupinos

    pupinos
    to jsem také vyzkoušel...standartně po připojení i neznámého HW se mi zobrazí třeba jen bublina v pravo vliště, že jsem něco připojil...ale zde vůbec nic...někdo mi napsal: stačí povolit update ....(?) to jsem nepochopil..když jsem napsal jaký update, tak mi již nikdo nenapsal...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Stiahol si ovládače.Pozri sa do správcu zariadení či tam nie je nejaký problém.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ešte môže byť problém ak máš W7 64 bit a ovládač je 32 bit. Ale na to by OS zareagoval.

    pupinos je offline (nepripojený) pupinos

    pupinos
    takže ve správci zařízení nic neni...žádná chyba...a ta tiskárna tam taky neni...a když nainstaluj ty drivery, tak se mi nikde nic neukáže...je to správně?

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Máš správny postup? Niektoré tlačiarne sa zapájajú až po nainštalovaní ovládačov. Iné ešte pred.

    pupinos je offline (nepripojený) pupinos

    pupinos
    to jsem vyzkoušel také...Právě jsem napsal na technickou podporu na canon...Už jsem tam volal, ale všichni jsou obsazení...(nebo jsou spíš někde na obědě..)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.