Zavrieť

Porady

dátum na výdavkovom

chcem sa opýtať- robím jú nechtárke a priniesla mi faktúry za materiál. ktoré prevzala od kuriéra- k tým faktúram príjmový má ale ktoré prevzala na pošte- žiaden doklad o zaplatení nemá.
ktorý dátum sa píše na príjmový? vopred dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    slavka124 Pozri príspevok
    chcem sa opýtať- robím jú nechtárke a priniesla mi faktúry za materiál. ktoré prevzala od kuriéra- k tým faktúram príjmový má ale ktoré prevzala na pošte- žiaden doklad o zaplatení nemá.
    ktorý dátum sa píše na príjmový? vopred dík
    ak prevzala na pošte balíčky na dobierku, mala jej pošta vystaviť doklad o úhrade

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    slavka124 Pozri príspevok
    chcem sa opýtať- robím jú nechtárke a priniesla mi faktúry za materiál. ktoré prevzala od kuriéra- k tým faktúram príjmový má ale ktoré prevzala na pošte- žiaden doklad o zaplatení nemá.
    ktorý dátum sa píše na príjmový? vopred dík
    Dátum na príjmový? mám pocit, že si sa chcela pýtať na výdavkový, takže dátum kedy peniaze vydala. Pošta jej nevydala žiadne potvrdenie o platbe?

    IvoM je offline (nepripojený) IvoM

    IvoM
    Hádam na výdavkový, keďže ide o úhradu z pohľadu JÚ a tam samozrejme ide dátum skutočnej úhrady, čo sa týka pošty tak tá je povinná vystaviť na požiadanie takisto doklad o prijatí peňazí, tak pani nechtárku poučte aby to tak robila.

    slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

    začiatočníčka v jú slavka124
    samozrejme, že na výdavkovi- kurnik šopa už som popletená. jasná vec- tovar má tak čo sa bude trápiť s nejakým potvrdením. akurát som jej to vysvetlila- tak ako keby zaplatila šek a namala ten ústrižok o zaplatení, ale veď ona nerobí účtovnictvo tak čo sa bude trápiť.
    takže to radšej poriešim dp pavšálne, pretože jej to asi nemôžem dať do výdavkov čo?

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    slavka124 Pozri príspevok
    samozrejme, že na výdavkovi- kurnik šopa už som popletená. jasná vec- tovar má tak čo sa bude trápiť s nejakým potvrdením. akurát som jej to vysvetlila- tak ako keby zaplatila šek a namala ten ústrižok o zaplatení, ale veď ona nerobí účtovnictvo tak čo sa bude trápiť.
    takže to radšej poriešim dp pavšálne, pretože jej to asi nemôžem dať do výdavkov čo?
    Keď nemá doklad o úhrade, tak to nemôžeš dať ako výdavok

    slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

    začiatočníčka v jú slavka124
    Ďakujem, na tento rok si ich už naučím tak ako to má byť

    Pekný deň

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    slavka124 Pozri príspevok
    Ďakujem, na tento rok si ich už naučím tak ako to má byť

    Pekný deň
    máš s tým mierny problém, nakoľko k uhradeným záväzkom nemáš doklad o úhrade a tým pádom sa ti budú prejavovať v záväzkoch aj keď už nie sú jej záväzok

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    slavka124 Pozri príspevok
    to mi je jasné- len tie nechtárky to nechápu
    pochopia keď budú mať chaos v papieroch a príde im daňová kontrola ..........

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.