Zavrieť

Porady

prijmy

Ahojte. Mam takyto problem. Kamaratka ma obchod s oblecenim, nahodila som jej vsetky vydavky /dosle faktury, pokladnične doklady/, chcem sa vas spytat co ma nahodit ako prijem? Ci nieco z pokladne ked predavala. Nehnevajte sa na moju otazku robim to prvy krat a ucim sa. Nie je platcom DPH. Dakujem vam za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivustek je offline (nepripojený) ivustek

    Iveta ivustek
    V reg.pokladni sa evidujú tržby z predaja a tam robí denné a mesačné uzávieky. Takže príjem máte v tých uzávierkách.

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    smachotka Pozri príspevok
    Ahojte. Mam takyto problem. Kamaratka ma obchod s oblecenim, nahodila som jej vsetky vydavky /dosle faktury, pokladnične doklady/, chcem sa vas spytat co ma nahodit ako prijem? Ci nieco z pokladne ked predavala. Nehnevajte sa na moju otazku robim to prvy krat a ucim sa. Nie je platcom DPH. Dakujem vam za rady.
    Jej zdaniteľný príjem sú príjmy z dennej tržby z pokladne, nahodíš denné uzávierky do pokladne ako predaj tovaru - príjem ovplyvňujúci základ dane.

    smachotka je offline (nepripojený) smachotka

    smachotka
    Dakujem. Takze nahodim denne uzavierky z pokladne. Z toho nahadzujem konecnu sumu na tom blocku alebo sa to rozpisuje?

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    smachotka Pozri príspevok
    Dakujem. Takze nahodim denne uzavierky z pokladne. Z toho nahadzujem konecnu sumu na tom blocku alebo sa to rozpisuje?
    nahadzuješ jednu sumu - dennú tržbu

    pokiaľ vedie skladovú evidenciu, čo by mala, tak skladové zásoby upravíš vo výdajkach zo skladu

    smachotka je offline (nepripojený) smachotka

    smachotka
    Skladovu evidenciu si vedie sama to ma zvlast program, odtial mi dava inventuru na konci mesiaca,ktoru si zakladam

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.