Zavrieť

Porady

Žena, ôsmy div sveta.

Prajem všetkým našim poraďáčkam krásny Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty!
Žena je bytosť, ktorá skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez nás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky.
Naposledy upravil Lilka 1 : 07.03.10 at 06:41
Usporiadat
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Aj ja sa pripájam dievčatká - ženy, ste skutočne výborným "korením" našich životov... Ste výnimočné, úžasné, skvelé, nenahraditeľné...

PS: Takže zajtra cestou z práce kvetináč...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lilka 1 Pozri príspevok
Prajem všetkým našim poraďáčkam krásny Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty!
Žena je bytosť, ktorá skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez nás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky.
No keby to písal chlap,tak poviem,že áno- ale aká samochvála toto...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Stanko, Stanko ......ako som sa len v tebe sklamala...a je, že ty budeš prvý v začatí gratulačného maratónu k MDŽ ....to ZOH si si nenechal ujsť čó??? ......nuž čo Lilka, keď si samé nezagratulujeme tak......česť výnimkám
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

monika74 Pozri príspevok
Stanko, Stanko ......ako som sa len v tebe sklamala...a je, že ty budeš prvý v začatí gratulačného maratónu k MDŽ ....to ZOH si si nenechal ujsť čó??? ......nuž čo Lilka, keď si samé nezagratulujeme tak......česť výnimkám
však ja nič v zlom, a aj má lilka pravdu,ale sa mi páči,že ako napísala,že aké sme my ženy nenahraditeľné...-myslím to v dobrom, nie v zlom...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

ja som presvedčená, že zlé úmysly si nemal.......

....a o tej nenahraditeľnosti si myslím svoje - hlavne, keď zájdem na cintorín
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No keby to písal chlap,tak poviem,že áno- ale aká samochvála toto...
Stando, dievčatá by teoreticky mohli počkať kým túto tému založí zajtra ráno nejaký chlap. Ale čo ak by všetci zabudli... tak pre istotu sa treba pripomenúť...

PS: aj toto svedčí o vašej výnimočnosti - myslím to úprimne... veď aj pre toto Vás tak ľúbime
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
kyblik Pozri príspevok
Stando, dievčatá by teoreticky mohli počkať kým túto tému založí zajtra ráno nejaký chlap. Ale čo ak by všetci zabudli... tak pre istotu sa treba pripomenúť...

PS: aj toto svedčí o vašej výnimočnosti - myslím to úprimne... veď aj pre toto Vás tak ľúbime
... na Orave zdravo..... a príjemne nech je po celý deň. A tiež to myslím úprimne.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

monika74 Pozri príspevok
ja som presvedčená, že zlé úmysly si nemal.......

....a o tej nenahraditeľnosti si myslím svoje - hlavne, keď zájdem na cintorín
Monika,to s tým cintorínom je už iná káva-tam už nezáleží na tom,či muž alebo žena-ale každý blízky je nenahraditeľný...-ale to už som
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

kyblik Pozri príspevok
Stando, dievčatá by teoreticky mohli počkať kým túto tému založí zajtra ráno nejaký chlap. Ale čo ak by všetci zabudli... tak pre istotu sa treba pripomenúť...

PS: aj toto svedčí o vašej výnimočnosti - myslím to úprimne... veď aj pre toto Vás tak ľúbime
Úprimne, založil by si zajtra túto tému?
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Lilka 1 Pozri príspevok
Úprimne, založil by si zajtra túto tému?
Úprimne... asi by som zabudol... Ale verím, že nie všetci sme takíto zábudliví - nepozorní...

PS: Snažím sa nikdy nezabudnúť hlavne na svoju polovičku...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Monika,to s tým cintorínom je už iná káva-tam už nezáleží na tom,či muž alebo žena-ale každý blízky je nenahraditeľný...-ale to už som
trochu ma chytil záchvat čierneho humoru...ale ak to napomôže niekomu prehodnotiť priority, tak prečo nie...napr. telku si môžme zapnúť všetci (muži aj ženy)...ale mať a byť s milovaným človekom to je vzácnosť..len bohužiaľ niektorí na to prídu až keď je neskoro..a preto nám všetkým želám aby sme nielen cez MDŽ, deň otcov a matiek, Valentína a pod. si pripomínali, že niekto vedľa nás existuje, nech si to pripomíname a uvedomujeme každý deň...
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

kyblik Pozri príspevok
Úprimne... asi by som zabudol... Ale verím, že nie všetci sme takíto zábudliví - nepozorní...

PS: Snažím sa nikdy nezabudnúť hlavne na svoju polovičku...
No vidíš, tak načo by sme čakali, to by sme sa nedočkali.
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Lilka 1 Pozri príspevok
No vidíš, tak načo by sme čakali, to by sme sa nedočkali.
kyblik Pozri príspevok
Ale verím, že nie všetci sme takíto zábudliví - nepozorní...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Postrehol som, že Stano je humorista, založil niekoľko tém, ktoré sa rozbehnú, alebo pridá príspevok do tém, ktorý ich naštartuje, sršia humorom a rôznymi názormi poraďákov. Každe vyjadrenie stanoviska je rada, pre niekoho nie, preto niekto frfle na PORADU. Kto za to môže?

Zvony, Lešná, prenájom, hokej, atď.

Smiech je vraj korením života. A smiech vraj lieči. Preto si treba život okoreniť smiechom.

Stanovi patrí vďaka za pilulky!!!
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No keby to písal chlap,tak poviem,že áno- ale aká samochvála toto...
Toto nebolo veľmi džentlmenské gesto. Ak si nechcel blahoželať, / na to bola téma určená/ mohol si sa zdržať komentára. Ak si dostal chuť niečo také písať, mal si si založiť tému Ako to natriem ženám, alebo Anti ženy.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Lilka 1 Pozri príspevok
Toto nebolo veľmi džentlmenské gesto. Ak si nechcel blahoželať, / na to bola téma určená/ mohol si sa zdržať komentára. Ak si dostal chuť niečo také písať, mal si si založiť tému Ako to natriem ženám, alebo Anti ženy.
V predvečer nášho sviatku zvyčajne bývam zdržanlivá, pokorná, usmievavá, odpúšťajúca, čakajúca, bez výčitiek,...neprikazujem, nediktujem, rešpektujem, .....Stanko je galantný, s vlastným názorom....tak mu ho neupierajme, navyše ak s ním môžem len a len súhlasiť.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Aj tebe Danilka, prajem krásne MDŽ!
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
To lilka:
Ďakujem. Najmä za Tvoju noblesu.
0 0
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
Lilka 1 Pozri príspevok
Prajem všetkým našim poraďáčkam krásny Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty!
Žena je bytosť, ktorá skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez nás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky.
Verím, že ťa pri písaní nadpisu iba poplietol dátum ( 8.3. - ôsmeho ) - inak by si ho napísala správne :

Žena, prvý div sveta.

(a kto jej (im) nerozumie - zostane mu iba údiv )
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lilka 1 Pozri príspevok
Toto nebolo veľmi džentlmenské gesto. Ak si nechcel blahoželať, / na to bola téma určená/ mohol si sa zdržať komentára. Ak si dostal chuť niečo také písať, mal si si založiť tému Ako to natriem ženám, alebo Anti ženy.
Lilenka, ale ja som nikde sa nijako proti ženám nikdy nevyjadril-ani by som si to nedovolil-mimochodom-vždy ma viac priťahovali ženy viac ako muži-takže ja určite som nikdy nič zlé proti ženám neprezentoval...-to bože chráň...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať