Zavrieť

Porady

verzia grafickej karty Nvidia GeForce - ako zistit

Prosim vas ako zistim verziu mojej grafickej karty Nvidia GeForce 9600 M GT, pytam sa to kvoli tomuto http://dsl.sk/article.php?article=8834 , vopred dakujem za radu
Usporiadat
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

start - (nastavenia) - ovladaci panel - system - spravca zariadeni - display, zobrazovaci, .. adapter - vlastnosti - ovladac
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Lukáš 142 Pozri príspevok
Prosim vas ako zistim verziu mojej grafickej karty Nvidia GeForce 9600 M GT, pytam sa to kvoli tomuto http://dsl.sk/article.php?article=8834 , vopred dakujem za radu
Myslíš skôr verziu ovládača tvojej karty, nie? Veď vieš presne, akú kartu máš.

Dá sa to napr. cez START > Nastavenie > Ovládací panel > Systém > záložka Hardvér > Správca zariadení > tam si nájdi grafický adaptér, dva krát na neho klikni, otvorí sa ti nové dialógové okno a tam máš záložku ovládač. V rámci toho je aj verzia ovládača.
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

rickman Pozri príspevok
start - (nastavenia) - ovladaci panel - system - spravca zariadeni - display, zobrazovaci, .. adapter - vlastnosti - ovladac
mne tam dalo len verziu ovladaca, ze 8.15.11.8644, ale na tej stranke pisali o verzii 196.75 tak neviem kde to ma byt
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Lukáš 142 Pozri príspevok
mne tam dalo len verziu ovladaca, ze 8.15.11.8644, ale na tej stranke pisali o verzii 196.75 tak neviem kde to ma byt
Tak si stiahni verziu 196.21 a nainštaluj tú.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Lukáš 142 Pozri príspevok
mne tam dalo len verziu ovladaca, ze 8.15.11.8644, ale na tej stranke pisali o verzii 196.75 tak neviem kde to ma byt
Chod tam, kde si bol. Mas tam este "Podrobnosti ovladaca". Objavi sa ti zoznam suborov a ku kazdemu jeho verzia. Skus tam. Ak ani tam nie, tak sa na to vykasli a stiahni si az dalsi ovladac, ktory vydaju.
0 0
Luky89 Luky89

Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

stiahni si program Everest budeš tam mať všetko o PC myslím že aj verzie ovladačov
Naposledy upravil Luky89 : 08.03.10 at 11:51
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

nemyslim ze tento problem sa tyka aj notebookov
0 0
Luky89 Luky89

Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

mecky Pozri príspevok
nemyslim ze tento problem sa tyka aj notebookov
???
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

GeForce 9600 M GT je mobilny chip, teda by sa mal vyskytovat v nejakom notebooku

problem s ovladacmi je ten ze nespravne vyhodnotia teplotu a nespustaju ventilator na vyssie otacky ani po prekroceni 100C

kedze ale ventilator v notebooku nieje zavisli od ovladacov grafickej karty v tomto pripade by aj chybne ovladace nemali sposobit ziadnu skodu
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Vsetko zistit pomocou GPU-Z alebo SIW.
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

mecky Pozri príspevok
nemyslim ze tento problem sa tyka aj notebookov
Asi mas pravdu, lebo ked som na ich stranke nvidia.com hladal aktualny ovladac na moj notebook tak mi tam vyhadzovalo inu aktualnu verziu ovladaca, takze asi to nebude mat nic spolocne s notebookmi, chvala bohu. Ale aj tak dakujem vsetkym za rady.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Zapni si ovládací panel NVidia - Pomocník - Systémové informácie.
Naposledy upravil Vlado40 : 08.03.10 at 14:14
NVidia.jpg  
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

mecky Pozri príspevok
GeForce 9600 M GT je mobilny chip, teda by sa mal vyskytovat v nejakom notebooku

problem s ovladacmi je ten ze nespravne vyhodnotia teplotu a nespustaju ventilator na vyssie otacky ani po prekroceni 100C

kedze ale ventilator v notebooku nieje zavisli od ovladacov grafickej karty v tomto pripade by aj chybne ovladace nemali sposobit ziadnu skodu
tato teoria sa mi paci.
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

Vlado40 Pozri príspevok
Zapni si ovládací panel NVidia - Pomocník - Systémové informácie.
dakujem, prave toto som potreboval
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Lukáš 142 Pozri príspevok
dakujem, prave toto som potreboval
Vedel som čo chceš.
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

Vlado40 Pozri príspevok
Vedel som čo chceš.
prosim ta, nevedel by si mi poradit, ze ked aktualizujem nvidiu cez stiahnuty .exe subor, ci je potrebne tie stare ovladace aj odinstalovat alebo ten aktualizacia ich sama odstrani ?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Nové ovládače nahradia staré , takže odinštalovať staré ovládače netreba.Niekedy sa však stane , že nové ovládače sa nedajú nainštalovať ,zobrazí sa hlásenie ako keby nesúlad verzií , vtedy treba staré odinstalovať klasicky cez ovládací panel windows,reštartovať pc a spustiť novú inštaláciu.
0 0
janok5 janok5

janok5 je offline (nepripojený) janok5

everest ultimate a vec vybavena.
0 0
janok5 janok5

janok5 je offline (nepripojený) janok5

http://www.stahuj.centrum.cz/utility...sty/everest/?g[hledano]=everest%20home%20edition&g[oz]=2.20&g[up]=Home+Edition
0 0
tomas128 tomas128

tomas128 je offline (nepripojený) tomas128

Neinštaloval by som vždy úplne najčerstvejšie ovládače, častokrát majú nejaké "drobné" chybičky Je lepšie počkať si na stable verzie, alebo študovať fóra, či sa neobjavili nejaké problémy s novým ovládačom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať