Zavrieť

Porady

ako začať?

Na podnikanie som si neotvorila osobitnz ucet, verim ze tych par poloziek zvladnem zauctovat ale k problemu. kedze mam uctovat len to co sa tyka podnikania jako prve zauctujem az prijem z podnikania kedze pred tým jsem nemala ziadne vydavky apodobne. tim myslim ze nijak neuctujem tych cca10 eur co som na ucte mala jako zostatok.
ďalej výdavok na osobnu potrebu je nedaňový a zdrav. pojistenie daňový výdaj? alebo naopak? mám pocit že všade je to uvedene inak.
moc dekujem za vaše rady.
Naposledy upravil Dav : 08.03.10 at 10:35
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

    mariana11
    stekky Pozri príspevok
    Na podnikanie som si neotvorila osobitnz ucet, verim ze tych par poloziek zvladnem zauctovat ale k problemu. kedze mam uctovat len to co sa tyka podnikania jako prve zauctujem az prijem z podnikania kedze pred tým jsem nemala ziadne vydavky apodobne. tim myslim ze nijak neuctujem tych cca10 eur co som na ucte mala jako zostatok.
    ďalej výdavok na osobnu potrebu je nedaňový a zdrav. pojistenie daňový výdaj? alebo naopak? mám pocit že všade je to uvedene inak.
    moc dekujem za vaše rady.

    Myslím, že najlepšie by bolo to zveriť niekomu, kto sa v tom vyzná.
    To by som chcela vidieť, kde je napísané, že osobná spotreba je daňový výdaj a zdravotné poistenie nedaňový .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.