Zavrieť

Porady

Certifikat na predaj vlasov-priceskov

Zdravim,
chcem dovazat z UK ludske vlasy na predlzovanie a nasledne predavat, potrebujem certifikat? Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sabrosa je offline (nepripojený) sabrosa

    sabrosa
    sabrosa Pozri príspevok
    Zdravim,
    chcem dovazat z UK ludske vlasy na predlzovanie a nasledne predavat, potrebujem certifikat? Vdaka
    posuvam... nikto nevie poradit? Alebo ma odkazat na nejaku stranku o tejto problematike? DAkujem

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    EU je volny obchodny priestor. Podla platneho pravneho poriadku SR sa vlasy nepovazuju za ludske organy ani za tovar hygienicky rizikovy. Preto na to nepotrebujes nic. Ide o bezny tovar ako saty, topanky a pod. v UK na to mozu mat prisnejsie predpisy ale dolezite je nie kde budes nakupovat, ale kde budes predavat. Takze ak budes nakupovat v UK a predavat u nas, riadis sa nasimi predpismi. Nepotrebujes na to ziadny certifikat. Bude sa to riadit cele vseobecnymi predpismi. Tj. ak predas pruicesok zo zvasivavenych vlasov, budes zodpovedat za skodu tak ako by si to sposobila inym vadnym tovarom.

    sabrosa je offline (nepripojený) sabrosa

    sabrosa
    profesional Pozri príspevok
    EU je volny obchodny priestor. Podla platneho pravneho poriadku SR sa vlasy nepovazuju za ludske organy ani za tovar hygienicky rizikovy. Preto na to nepotrebujes nic. Ide o bezny tovar ako saty, topanky a pod. v UK na to mozu mat prisnejsie predpisy ale dolezite je nie kde budes nakupovat, ale kde budes predavat. Takze ak budes nakupovat v UK a predavat u nas, riadis sa nasimi predpismi. Nepotrebujes na to ziadny certifikat. Bude sa to riadit cele vseobecnymi predpismi. Tj. ak predas pruicesok zo zvasivavenych vlasov, budes zodpovedat za skodu tak ako by si to sposobila inym vadnym tovarom.
    Dakujem moc , velmi si mi pomohol, skutocne mi odlahlo. Mohol by si mi pripadne este poradit kde najdem informacie o tom,na ktore predavane veci je nutne mat certifikat? Nejaky zoznam alebo podobne ? Dakujem

    Certifikat na predaj vlasov-priceskov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.