Zavrieť

Porady

Predskolska pedagogika

Dobry den, chcem sa opyta, mam skoncenu VS odbor ucitelka nabozenstva a dejepisu, chcela by som si urobit predskolsku pedagogiku, da sa to nejako rozsirit a nadviazat na to co mam uz skoncene? ALebo by som musela ist opat do skoly od prveho rocnika a absolvovat cele 5 rocne studium, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vebi34 je offline (nepripojený) Vebi34

    Vebi34
    Najvhodnejšie by bolo, aby si si rozširovala aprobáciu na fakulte, kde už máš ukončené dané vzdelanie.S nami chodila do krúžku jedna študentka, čo už mala ukončené vzdelanie, len si rozširovala o ďalšiu aprobáciu.Boli sme na dennej forme štúdia. Jej pouznávali skúšky aj zápočty, ktoré boli spoločné pre oba odbory. Mala tam však časové obmedzenie, myslím 2 roky, dokedy musela požiadať o uznanie skúšok. Ale najlepšie ti povedia určite na príslušnej fakulte na štúdijnom, poprípade prodekan pre vzdelávanie alebo niekto s podobnou funkciou.Prijímačky ale na daný odbor musela urobiť.Za 3 roky štúdia mala skončenú 5 ročnú školu, študovala 2 roky naraz, keďže jej niektoré predmety uznali. Neviem či som pomohla, je to len skúsenosť z pred niekoľko rokov :-)

    Predskolska pedagogika

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.