Zavrieť

Porady

typ na darček

Ahojte,
potrebovala by som poradit nejaky darcek pre priatela, bude mat 32 rokov, nechcem velmi riesit materialne dary skor nejaky zazitok, ktory by si pamatal nadlho. Ak by to malo byt materialne tak teraz sa mu konecne podarilo kupit byt, mozno nieco mile tym smerom, ale nemam ani ponatia co by to mohlo byt. Najde sa tu niekto co mi poradi???

Ocenim vsetky rady, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    azla je offline (nepripojený) azla

    azla
    - thajská masáž a pekná menovka na dvere nového bytu
    thajská masaž.jpg  

    matus-x1 je offline (nepripojený) matus-x1

    matus-x1
    Keď má rád drevo, tak odporúčam drevenú podsvietnú alko súpravu. Darček a zároveň bytový doplnok, ktorý zaujme i vaše návštevy v novom byte.

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    janka2306 Pozri príspevok
    Ahojte,
    potrebovala by som poradit nejaky darcek pre priatela, bude mat 32 rokov, nechcem velmi riesit materialne dary skor nejaky zazitok, ktory by si pamatal nadlho. Ak by to malo byt materialne tak teraz sa mu konecne podarilo kupit byt, mozno nieco mile tym smerom, ale nemam ani ponatia co by to mohlo byt. Najde sa tu niekto co mi poradi???

    Ocenim vsetky rady, dakujem
    Ako dlho poznáš Tvojho priateľa? To fakt netušíš, čo by ho potešilo? A ako to máme vedieť my, čo ho nepoznáme vôbec a vieme iba to, že má 32 rokov a nový byt? Trochu málo informácií. Aké má vzdelanie, povolanie, záujmy, aký je to typ človeka - mestský/vidiecky, športový/nešportový, akčný/bufeťák, liberál/konzervatívec, extrovert/introvert, spoločenský/papučový typ, ...
    Ak to má byť zážitok - čo tak zoskok s padákom? Ak to prežije - vezmi si ho .
    Ak to nemá byť materiálne - nedaj mu darček a určite si to zapamätá . Len neviem, či ešte budeš jeho priateľkou .
    Naposledy upravil Oliwa : 13.03.10 at 22:21

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Súhlasím s azla -ou, pekné doplnky, sviečky... Ak Ťa nič iné nenapadne, previaž sa stužkou a nechaj sa rozbaliť...

    janka2306 je offline (nepripojený) janka2306

    janka2306
    Ďakujem za typy :-)
    nepozname sa este dlho, asi tak pol roka. Pracuje s drevom, je sportovy a spolocensky typ. Chcela som pocut vas nazor, co by potesilo vas a z toho nieco vybrat pre neho takze to nebolo mienene tak, ze vy ho poznate a ja nie...

    hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

    snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac hnedoočka
    kyblik Pozri príspevok
    Súhlasím s azla -ou, pekné doplnky, sviečky... Ak Ťa nič iné nenapadne, previaž sa stužkou a nechaj sa rozbaliť...
    ...ani pekným kvietkom do bytu myslím nič nepokazíš....

    a môžeš ho chodiť občas polievať.....myslím ten kvet!
    Videla si už reklamu na AXE Twist? Je tam chalan vo vyťahu, na ktorého sa vrhajú baby, lebo pekne vonia. Čo tak darovať mu tú voňavku a zahrať sa na "zvodnú" cicu Samozrejme význam to má len vtedy, keď tú reklamu pozná...Držím palce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.