Zavrieť

Porady

ako zmenit gynekologa ?

nevie mi niekto poradit ako zemnit gynekologa. Najprv si mam najst noveho, ist k nemu ci ma vezme a potom k svojmu po kartu ? alebo najprv po kartu a potom hladat noveho ?

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Mam skusenost taku, ze som si nasla gynekologicku, ku ktorej som chcela chodit, prihlasila som sa u nej a ona sama si vyziadala dokumentaciu od lekara, ku ktoremu som uz chodit nechcela. Vsetko prebehlo velmi hladko, bez vysvetlovania a bez problemov.

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    bebuska2804 Pozri príspevok
    nevie mi niekto poradit ako zemnit gynekologa. Najprv si mam najst noveho, ist k nemu ci ma vezme a potom k svojmu po kartu ? alebo najprv po kartu a potom hladat noveho ?

    dakujem
    pokiaľ viem tak to bolo takto, že najprv si treba nájsť nového s tým, že ti potvrdí, že ťa vezme za svoju pacientku a tým pádom nový lekár má povinnosť si vyžiadať kartu od bývalého lekára a dá sa to urobiť aj v priebehu mesiaca nielen od začiatku mesiaca
    väčšinou je to tak, že pošlu pacientku po kartu, aby si nemuseli vyžiadať oni

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pekný večer. Ak chcete zmeniť lekára s ktorým máte podpísanú dohodu, najprv si musíte nájsť nového lekára . Pôvodný lekár má 7 pracovných dní na to, aby urobil výpis zo zdravotnej dokumentácie a odoslal ho na adresu nového lekára.

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Na gyndu často nechodím ale v praxi to funguje tak, aj tak... Lekári si vedia medzi sebou vyžiadať kartu...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Inak, ak niekto tvrdí, že kartu si medzi sebou musia lekári posielať tak klame-kľudne si ju može každý pacient vyzdvihnúť u svojho lekára,samozrejme oproti podpisu...-ja som mal napr.moju 3 roky doma v knižnici...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    kyblik Pozri príspevok
    Na gyndu často nechodím ale v praxi to funguje tak, aj tak... Lekári si vedia medzi sebou vyžiadať kartu...
    ja tiež málokedy tam chodím...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    lenkak Pozri príspevok
    Veď v ktorej téme by nebol Stanko...
    teraz neviem či ma chváliš,či haníš...

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    kyblik Pozri príspevok
    Na gyndu často nechodím ale v praxi to funguje tak, aj tak... Lekári si vedia medzi sebou vyžiadať kartu...
    ..no a co ked sa moja karta jednoducho stratila ?..

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    adi11 Pozri príspevok
    ..no a co ked sa moja karta jednoducho stratila ?..
    no nemalo by sa to stávať ale stane sa...-budeš mať druhú,náhradnú...

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    no nemalo by sa to stávať ale stane sa...-budeš mať druhú,náhradnú...
    ..tak uz len nabrat odvahu a vybrat sa za p. doktorom po ani neviem kolkych rokoch ? /30..

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    adi11 Pozri príspevok
    ..tak uz len nabrat odvahu a vybrat sa za p. doktorom po ani neviem kolkych rokoch ? /30..
    treba chodiť na tie všelijaké preventívne prehliadky a pod.-všelijaké choroby sú dneska...

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    treba chodiť na tie všelijaké preventívne prehliadky a pod.-všelijaké choroby sú dneska...
    aj ja to hovorim druhym, ale mna ako keby sa to netykalo..

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    kyblik Pozri príspevok
    Na gyndu často nechodím ale v praxi to funguje tak, aj tak... Lekári si vedia medzi sebou vyžiadať kartu...
    Kýblik, a to tam chodíš so Snehulienkou?
    Gynekológ asi nebudeš, keď píšeš, že tam nechodíš často...
    Naposledy upravil Oliwa : 13.03.10 at 15:01

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.