Zavrieť

Porady

Rekonštrukcia bytu v BA

Dobrý deň,

plánujem kompletnú rekonštrukciu bytu v BA. Chcela by som Vás požiadať o kontakt na osvedčeného dodávateľa, ktorý by vykonal všetky činnosti s takouto rekonštrukciou spojené.

Za radu ďakujem ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nerinka je offline (nepripojený) nerinka

    nerinka
    dobrý deň,

    skúste sa ozvať tomuto pánovi, s jeho prácou sme boli veľmi spokojní. 0915439470

    Vlado 21 je offline (nepripojený) Vlado 21

    Vlado 21
    dobrý večer. ak chcete rekonštruovať byt tak sa nam možte ozvať. Sme firma zaoberajuca sa stolarstvom a stavebnými a murarskými prácami. takže od začiatku rekonštrukcie až do konca vám možme byť nápomocný. kontak wwwatypickestolarstvosk .referancie vám dajú naši spokojný zákaznici ked sa nám ozvete. dakujem

    jananech je offline (nepripojený) jananech

    výrobný manazer jananech
    Ahoj, mozem Ti s tou rekonstrukciou pomoct, k maximalnej spokojnosti.Stavebne,taktiez stolarske prace vratane vody, elektriny atd.
    Pokial sa rozhodnes, blizsie info mozme dohodnut.
    Pekny den.

    dareckova je offline (nepripojený) dareckova

    dareckova
    Ozvite sa na mail m.valachovicova@stonline a pošlem vám cenník prác, určite sa dohodneme.

    krpec je offline (nepripojený) krpec

    krpec
    Dobry den,
    ak Vam mozem poradit tak sa urcite ozvite PANOM majstrom,
    ktory mi spravili vsetko na co som si len spomenul pred vdomi rokmi v byte a tento rok mi dokoncili stavbu od zakladu. su spolahlivi a sikovny kontakt na nich je 0907587588

    Rekonštrukcia bytu v BA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.