Zavrieť

Porady

koľko položiek?

Chcela by som sa poradiť, koľko položiek tovaru by som mala mať v e-shope pri jeho spustení... bude to tovar, ktorý bude pravdepodobne väčšinou podľa objednávky zákazníka, čiže cca polovica nahodených fotiek bude len na ukážku. Tak to aspoň predpokladám.

Ďakujem za názory a postrehy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kath je offline (nepripojený) kath

    kath
    tiež by som poradila čím viac, tým lepšie... Hlavne napísať, čo všetko si môžu prispôsobiť... A teraz ťa nechcem odradiť, lebo si myslím že výroba na objednávku je skvelý nápad, aj my dávame vyrábať tovar len na objednávku (našťastie niektorí výrobcovia už majú vyrobený), ponúkame aj vlastné navrhnutie výrobku, ibaže zákazníci to nevyužívajú - radšej si objednajú výrobok priamo z ponuky, o ktorom vedia ako vyzerá. Možno sa len boja že na základe vlastného navrhnutia by to stálo viac... No asi záleží na tom, ako ich dokážeš inšpirovať....

    hela60 je offline (nepripojený) hela60

    hela60
    Priprav si hlavne pevné nervy pri komunikácii so zákazníkmi.

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    To mi je dosť dobre jasné Skôr som myslela, koľko by ich tam boli ochotní akceptovať zákazníci.
    ešte som totiž nemala nikdy e-shop, ale nikomu to nehovorte
    Naposledy upravil iriska : 11.03.10 at 18:07

    XD-Design je offline (nepripojený) XD-Design

    XD-Design
    No cim menej tym horsie...alebo lepsie povedane cim menej tovaru tym viac zakaznikov to odradi vobec nieco nakupovat...

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    iriska Pozri príspevok
    Chcela by som sa poradiť, koľko položiek tovaru by som mala mať v e-shope pri jeho spustení... bude to tovar, ktorý bude pravdepodobne väčšinou podľa objednávky zákazníka, čiže cca polovica nahodených fotiek bude len na ukážku. Tak to aspoň predpokladám.

    Ďakujem za názory a postrehy.
    ak som dobre pochopila, budeš predávať na objednávky?
    to je systémom, že nebudeš investovať do nákupu tovaru, ale len na základe objednávok od zákazníkov, dajme tomu raz za dva týždne objednaš to čo si zákazníci objednali?
    ak áno, tak na tvojom mieste by som mala dosť veľa tých fotiek, aby si mali z čoho vybrať, každú vekovú kategóriu treba osloviť, ako sa vraví sto ľudí sto chutí, takže čo potrebuje jeden nemusí potrebovať druhý, ale potrebuje zase niečo iné ....

    môj názor: čím viac tým lepšie pre teba, pretože čím viac ty objednaš z veľkoskladu, tým lepšie ceny dostaneš, napr. množstevné zľavy ....

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    darčeky Ja viem, má to každý druhý, ale nemám čo na práci... tak sa s tým idem zabávať

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    iriska Pozri príspevok
    darčeky Ja viem, má to každý druhý, ale nemám čo na práci... tak sa s tým idem zabávať
    máš už dodávateľov? jedného by som ti ponúkla, ak máš záujem cez SS

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    o.k. takýto názor som potrebovala
    Ja si v reále neviem predstaviť ako reagujú bežní zákazníci, resp. si predstavím úplne opačné reakcie

    ďakujem

    dorah34 je offline (nepripojený) dorah34

    dorah34
    presne ako bolo povedane vyssie - cim sirsi sortiment, tym lepsie. a hlavne pri darcekoch je dobre mat siroku skalu cenovych hladin a tipov. Pripadne sa poprehrabuj na webe a pozri, aky sortiment ma tvoja konkurencia a nastav pocet produktov tak, aby prvych zakaznikov, ktorych nalakas investiciou do reklamy neodradilo, ze mas toho menej ako ini - nie kazdy kto ta navstivi bude vediet, ze si na trhu nova:-)))
    drzim palce a posielam SS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.