Zavrieť

Porady

Predaj voľne sypaných čajov a sušeného ovocia

Ahojte, rada by som vedela, aké podmienky musím spĺňať, ak chcem v predajni predávať tzv. voľne sypané potraviny - zmesi - napr. bylinky, čaje, sušené ovocie, orechy a pod. Teda v predajni sa budú pred zákazníkom vážiť a baliť do vreciek. Pýtam sa preto, lebo v Rukoväti pre podnikateľov v potravinárstve som o tom nič nenašla a názory hygieny sú podľa doterajších Vašich skúseností - aj keď na iné prípady - naozaj rôzne. Je o predaji takýchto výrobkov nejaká príručka, dokument, vyhláška? V predajni iný tovar, ktorý by mohol podliehať skazeniu, nebude. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hrdza je offline (nepripojený) Hrdza

    Hrdza
    Ako si dopadla? Tiež by ma také niečo lákalo, ale nedostala som sa k bližším informáciám. Ak si niečo zistila, alebo niekto viete ako na to... Kúpila som starú sedliacku usadlosť a mám hmlistú predstavu o bylinkových workshopoch, intuitívnom kreslení a pod. Helpnete nápadom ?
    Zdravím. Ja pracujem v oblasti predaja suš.ovocia a orieškov. Potrebovala som k tomu hygienický preukaz(hyg.minimum) a zdravotný preukaz.Teda pokiaľ sa pýtate na dokumenty alebo potvrdenia,čo potrebujete.

    Predaj voľne sypaných čajov a sušeného ovocia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.