Zavrieť

Porady

Spajanie *.avi suborov

Prijemne nedelne rano praje.
Mam film, starsi ktory bol rozdeleny na 2 avi subory aby sa vosiel na CD (max 700 MB) a ja by som si ho chcel napalit na DVD - ale aby bol ako jeden subor. Da sa to nejako spojit?
Upozornujem, ze pri prehravani na PC ak su tie 2 subory v jednom adresari tak to prehrava kontinualne, netreba znovu otvarat subor. Pouzivam KMPlayer.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    salvosko Pozri príspevok
    VirtualDub to vie spojit napriklad.
    Suhlas - ked sa to da ako "direct stream copy", tak to je za par sekund. Pridavam link - http://virtualdub.sourceforge.net

    PS: dal by som aj ocenenie, ale neda sa

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ako popísal TomasHC: VirtualDub to robí priam dokonale. Tiež som si spájal 2 *.avi súbory (1.časť + 2.časť filmu) a spojilo to tak dokonale, že nebolo badateľné žiadne spojenie - dokonalé spojené v jeden celok.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    misoft Pozri príspevok
    Ako popísal TomasHC: VirtualDub to robí priam dokonale. Tiež som si spájal 2 *.avi súbory (1.časť + 2.časť filmu) a spojilo to tak dokonale, že nebolo badateľné žiadne spojenie - dokonalé spojené v jeden celok.
    Samozrejme treba, aby boli obe casti rovnako enkodovane (bitrate, rozmery, kvalita, zvuk). Ale to aj sam VirtualDub upozorni resp, nespoji cez "Direct stream copy".

    Spajanie *.avi suborov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.