Zavrieť

Porady

štvrťročný prehľad 2010

Pls,ktore riadky v novom prehlade MF/008085/2010-72 by ste vyplnili za februar,nakolko som robila rocne zuctovanie a vyslo mi (zaokruhlene):
- preddavkova dan 720 eur
- zrazkova dan 110 eur
- danovy bonus 220 eur
a rocne zuctovanie 850 eur.

Mam chaos hlavne z toho dan. bonusu. Budem on musiet za februar poziadat dan. urad? A tiez neviem,ci vobec budem za februar platit nejaku dan,kedze potrebujem odpisovat rocne zuctovanie..

Predpoklad za marec bude asi takyto:
- preddavkova dan 700 eur
- zrazkova dan 130 eur
a dan. bonus 240 eur.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    DB môžeš započítavať s daňou vybranou zrážkou + zvyšok DB vyplatíš z prostriedkov zamestnávateľa. Postupne sa Ti to dorovná bez toho, aby si musela žiadať o vyplatenie nejakej sumy z DÚ.

    evellina1 je offline (nepripojený) evellina1

    evellina1
    Este som zabudla dodat,ze v rocnom zuctovani za 2009 si jeden zamestnanec dodatocne uplatnoval DB,povedzme ze v sume spolu 175 eur. Cize z rocneho zuct. to odpocitam a namiesto sumy 850 bude platit 675 eur. A teraz uz fakt neviem,do ktorej kolonky napisat tento dodatocny bonus.. Dufam len,ze sa mi to vsetko bude tahat len do marca a nie este aj v aprili..

    evellina1 je offline (nepripojený) evellina1

    evellina1
    Aaa,este som prisla na to,ze od tych 675 musim odratat aj zamestnanecku premiu za 2009 v sume 150 eur. Takze 675 menim na 525 eur. (Uz vidim ako to jednoduche tlacivo budem prepisovat minimalne 3krat

    štvrťročný prehľad 2010

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.