Zavrieť

Porady

Prehrávanie z CD do PC

Prosím poraďte mi čo mám robiť, potrebujem si prekopírovať knihu z CD do PC, ale každú Stranu ( obrázok) musím pretočiť vľavo. Kde robím chybu ? ďakujem Vám.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nivarto je offline (nepripojený) nivarto

    nivarto
    Nerozumiem. Vadí ti, že musíš každú stranu ručne pretočiť a je to robota na dlho?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Maňuša Pozri príspevok
    Prosím poraďte mi čo mám robiť, potrebujem si prekopírovať knihu z CD do PC, ale každú Stranu ( obrázok) musím pretočiť vľavo. Kde robím chybu ? ďakujem Vám.
    Akosik som nepochopil....

    Nejakú knihu máš na CD? V akom je formáte? Veď keď je na CD, tak bude asi v elektronickom formáte. Tak ju jednoducho skopíruj do PC.

    Alebo ju chceš dať do iného formátu? TAk napíš do akého. V tom prípade nepôjde o kopírovanie knihy z CD do PC, ale o konverziu formátu z XXX na formát YYY. A to XXX a YYY nám musíš povedať, inak ti neporadíme. Z popisu absolútne neviem, čo potrebuješ urobiť.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Mám knihu na CD, chcem si ju cez PC pozrieť a je opačne, každú stranu musím otáčať vľavo... Chcela by som si ju pozrieť celú a iba niektore kapitoly prebrať do PC. Dá sa to ?

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ja by som Ti navrhol urobiť z tej knihy na CD urobiť virtuálny obraz napr.ISO ,pripojiť to k virtuálnej mechanike a skúsiť to potom v PC.
    Ak máš tú knihu vo forme obrázkov , tak si tie strany skopíruj do PC.Ak v PC raz tie strany otočíš do správnej polohy ,tak sa uložia , netreba ich znovu pri ďalšom otvorení otáčať.
    Naposledy upravil Vlado40 : 16.03.10 at 12:02

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Ak tomu dobre rozumiem je to scanovana kniha - pravdepodobne do .pdf? Niekto ju scanoval obratene?

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Maňuša Pozri príspevok
    Mám knihu na CD, chcem si ju cez PC pozrieť a je opačne, každú stranu musím otáčať vľavo... Chcela by som si ju pozrieť celú a iba niektore kapitoly prebrať do PC. Dá sa to ?
    Odkial ta CD-kniha pochadza? Original priloha k papierovej knihe? Skenovana kniha (do JPG? PDF? nejaky specialny soft?)? Ake subory su na CD? Spusta sa to same, alebo to treba v niecom otvorit - a v com?

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Áno naskenoval ju obrátene, prekopírovala som obrázky a tie tiež musím otáčať. Tak už si nejako poradím, chcem si vybrať iba niektoré a vytlačiť. Ďakujem veľmi pekne za rady.

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Ved ak si ich ides tlacit, tak je jedno, ze su hore nohami. Nakoniec si ich aj tak poukladas ako treba.. Ci??

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Maňuša Pozri príspevok
    Prosím poraďte mi čo mám robiť, potrebujem si prekopírovať knihu z CD do PC, ale každú Stranu ( obrázok) musím pretočiť vľavo. Kde robím chybu ? ďakujem Vám.
    Maňuša Pozri príspevok
    Áno naskenoval ju obrátene, prekopírovala som obrázky a tie tiež musím otáčať. Tak už si nejako poradím, chcem si vybrať iba niektoré a vytlačiť. Ďakujem veľmi pekne za rady.
    Tak čo vlastne chceš? Raz chceš kopírovať, potom zase tlačiť....

    Keby si riadne popísala svoj problém a to čo chceš dosiahnuť, dávno sme ti mohli poradiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.