Zavrieť

Porady

dotacia k SZCO

Ahoj vsetkym... Chcem vas poziadat o radu resp. skusenost dostala som z UPSVaR dotaciu k zacatiu podnikania tuto zivnost vykonavam 5 mesiacov a zisk minimalny neviete mi poradit ci mozem tuto zivnost ukoncit a nasledne si zalozit inu o ktorej viem ze zisk mi stupne dotaciu som uz minula na tu prvu zivnost. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    TatianaZatkova Pozri príspevok
    Ahoj vsetkym... Chcem vas poziadat o radu resp. skusenost dostala som z UPSVaR dotaciu k zacatiu podnikania tuto zivnost vykonavam 5 mesiacov a zisk minimalny neviete mi poradit ci mozem tuto zivnost ukoncit a nasledne si zalozit inu o ktorej viem ze zisk mi stupne dotaciu som uz minula na tu prvu zivnost. dakujem
    Živností môžeš mať koľko chceš.
    Ale ak zrušíš živnosť na ktorú si dostala dotáciu z UP, tak porušíš podmienky a tieto peniaze budeš musieť vrátiť.

    Ak si dostala napr. dotáciu na predaj textilu, ale lepšie by ti šlo murovať tak si necháš živnosť na predaj textilu a otvoríš novú na murovanie.

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    TatianaZatkova Pozri príspevok
    Ahoj vsetkym... Chcem vas poziadat o radu resp. skusenost dostala som z UPSVaR dotaciu k zacatiu podnikania tuto zivnost vykonavam 5 mesiacov a zisk minimalny neviete mi poradit ci mozem tuto zivnost ukoncit a nasledne si zalozit inu o ktorej viem ze zisk mi stupne dotaciu som uz minula na tu prvu zivnost. dakujem
    živnosť na ktorú si dostala dotáciu, musíš mať aktívnu (t.j. nie len otvorenú ale aj mať príjmy a výdavky z nej plynúce) minimálne 2 roky. Malo by to byť uvedené aj v zmluve s ÚP máš záväzok - vykonávať túto činnosť po dobu 2 rokov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.