Zavrieť

Porady

Olymp - odpracované hodiny

Pekný deň, prosím Vás, vie mi niekto poradiť? Počítam odmenu pre študenta-brigádnika v Olympe. Pracuje 2 hodiny denne, 5 dní v týždni. Nahodila som mu teda v pracovnom pomere, že má 1/4 úväzok a že za týždeň odpracuje 10 hodín a 5 dní. Lenže keď dám vypočítať mzdu, tak mi trebárs za mesiac január 2010, v ktorom bolo 19 prac.dní vo výplatnej páske vypíše, že 19 odpracovaných dní a 9,50 hodín !!!! Prečo 9,5 ??? Už nad tým sedím hodinu a pol a skúšala som už všetko možné, ale neviem z toho vyjsť. Prosím vás o radu....
Naposledy upravil Katka0208 : 20.03.10 at 10:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Katka0208 Pozri príspevok
    Pekný deň, prosím Vás, vie mi niekto poradiť? Počítam odmenu pre študenta-brigádnika v Olympe. Pracuje 2 hodiny denne, 5 dní v týždni. Nahodila som mu teda v pracovnom pomere, že má 1/4 úväzok a že za týždeň odpracuje 10 hodín a 5 dní. Lenže keď dám vypočítať mzdu, tak mi trebárs za mesiac január 2010, v ktorom bolo 19 prac.dní vo výplatnej páske vypíše, že 19 odpracovaných dní a 9,50 hodín !!!! Prečo 19,5 ??? Už nad tým sedím hodinu a pol a skúšala som už všetko možné, ale neviem z toho vyjsť. Prosím vás o radu....
    skontroluj si v personalistike nastavenie pracovného kalendára

    Katka0208 je offline (nepripojený) Katka0208

    Katka0208
    a ked si otvorím výplatu dohodára, tak dole na lište, kde sú znázornené dni v mesiaci v jednom riadku zaradom, tak ked sa postavím na konkrétny deň s kurzorom myši, tak mi tam ukazuje 0,5 a správne by podla mna malo ukazovat 2....hm?

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    Katka0208 Pozri príspevok
    a ked si otvorím výplatu dohodára, tak dole na lište, kde sú znázornené dni v mesiaci v jednom riadku zaradom, tak ked sa postavím na konkrétny deň s kurzorom myši, tak mi tam ukazuje 0,5 a správne by podla mna malo ukazovat 2....hm?
    Skontroluj si v personalistike v kalendári, či nemáš zakliknutý údaj "hodiny prepočítané podľa úväzku", ak áno, tak odklikni a opäť prenes do zložky pracovníka. Vymaž výplatu a znova vygeneruj.

    Katka0208 je offline (nepripojený) Katka0208

    Katka0208
    jéééééj aňuška, presne si trafila, vééľmi pekne ti ďakujem, ozaj si mi pomohla

    Olymp - odpracované hodiny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.