Zavrieť

Porady

letenka pre konatela

Dobrý, prosim prosim, poradi mi niekto ako mozem zauctovat letenky pre konatela, zalohove faktury od Pelikanu boli vystavene na firmu...predpokladam ze tam bol konatel pracovne, ale to uz teraz tazko zistim, lebo na niekolko mesiacov odisiel do zahranicia a ja musim dorobit danove sama ((

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Trip je offline (nepripojený) Trip

    Trip
    babooa Pozri príspevok
    No a uz mam aj faktury za letenky konatela, zaplatene boli formou zhrady zalohovych faktur (211/314AE) a teraz potrebujem zauctovat tie faktury, ale su to letenky na konatela no ten je dlhodobo v zahranici a neviem o co islo, ale asi o nejaku pracovnu cestu ked to je na firmu.
    Vie mi prosim niekto poradit ako to mam zaučtovat...

    Dakujem
    no zauctovanie nie je problem : 512/314
    horsie to bude rozhodnut sa pri danovom priznani ci ide o danovo uznatelne naklady - no a to nezodpovie nik iny iba konatel, ci jeho cesta je sluzobna alebo sukromna. To ti tu nikto neporadi.
    ak neodisiel na velkonocny ostrov, hadam je sposob ako ho cez email kontaktovat...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    babooa Pozri príspevok
    Dobrý, prosim prosim, poradi mi niekto ako mozem zauctovat letenky pre konatela, zalohove faktury od Pelikanu boli vystavene na firmu...predpokladam ze tam bol konatel pracovne, ale to uz teraz tazko zistim, lebo na niekolko mesiacov odisiel do zahranicia a ja musim dorobit danove sama ((

    Dakujem
    Ak to boli len zálohy na letenky, tak ich platbu na účet 314AE/221,211.

    babooa je offline (nepripojený) babooa

    babooa
    No a uz mam aj faktury za letenky konatela, zaplatene boli formou zhrady zalohovych faktur (211/314AE) a teraz potrebujem zauctovat tie faktury, ale su to letenky na konatela no ten je dlhodobo v zahranici a neviem o co islo, ale asi o nejaku pracovnu cestu ked to je na firmu.
    Vie mi prosim niekto poradit ako to mam zaučtovat...

    Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.