Zavrieť

Porady

Podanie dopytu na Dan. riaditelstvo cez drsr.sk

Ake mate skusenosti s e-mailovymi dopytmi cez drsr.sk? Ja som sa v minulosti nieco pytal a fungovalo to v pohode - tak do dvoch dni, teraz som uz dva razy poslal rovnaku otazku a nic. Vzdy iba po dvoch dnoch pride automaticka odpoved, ze to bolo zaradene do poradia...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Pred termínom podania DP asi nestíhajú pracovníčky, ktoré majú na starosti styk s verejnosťou.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    .. ja som posledne dostala až o týždeň, že zaradili do poradia ... a až o dva týždne na to odpoveď (vo februári som dávala)

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    mne jednu otázku už dva krát odignorovali. A nezadávam otazku zle, na iné mi v pohode odpovedali. Inak, otázku som dávala odtupom viacej mesiacov a ani ťuk. Tuším to tento rok skúsim znova.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Ja som takto raz mala odpoveď na novšiu otázku, tak som jednoducho poslala e-mail ako odpoveď na potvrdenie prijatia dotazu (s číslom dotazu), či náhodou omylom () neposlali odpoveď na inú adresu. Odpoveď na otázku prišla nasledujúci deň.

    EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

    EMILY04
    Ja som svoj dopyt poslala ešte v novembri no do dnešného dňa som nedostala žiadnu odpoveď. Škoda, lebo ohľadom evidencie dokladov platcu DPH, podľa §78 a je ozaj málo.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    EMILY04 Pozri príspevok
    Ja som svoj dopyt poslala ešte v novembri no do dnešného dňa som nedostala žiadnu odpoveď. Škoda, lebo ohľadom evidencie dokladov platcu DPH, podľa §78 a je ozaj málo.
    Otázku som poslala 22.2.10, 5.3. mi napísali že ju evidujú a odpoveď prišla 16.3. Proti tomu čo píšete tak to bol expres a mne sa to zdalo nekonečne dlho, lebo som chcela dorobiť DP.

    Podanie dopytu na Dan. riaditelstvo cez drsr.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.