Zavrieť

Porady

Kedy rozvody vody

Mám takú otázku, prosím o pomoc. Známa stavia dom z tehly. Elektrinu má naťahanú, chcela robiť rozvody vody (neviem prečo postupovala opačne) a vodár jej povedal, aby najskôr urobila hrubé omietky a až potom bude sekať do stien. Argumentuje tým, že nevie ako hlboko dávať do steny, aké budú hrubé omietky...
Osobne teda neviem ako sa chce potom vyhnúť elektrike v stenách a čo to urobia s omietkou tie prípadné otrasy.... Ja jej radím poslať majstra vodára do .... preč. Mýlim sa? Ako má postupovať? Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Palusko.sk je offline (nepripojený) Palusko.sk

    Palusko.sk
    Jasne ze je to blbost, treba to pred omietkou. Elektrika pred vodou az taky problem nie je, da sa to pekne obist a typujem ze to na viac ako 2 miestach krizovane nebude.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Urcite pod omietku! Ako to bude pre boha potom vyzerat...? Nikdy sa to nepodari zapucovat aby to vyzeralo ako jednoliata stena.

    jankazb je offline (nepripojený) jankazb

    Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac jankazb
    Ďakujem. Som rada že ma moja intuícia a sčasti aj vedomosti nesklamali. Už som jej písala, nech ho chytí za golier....

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Vyložená ujovina.Veď to nemá štipku logiky .Ideálny postup.voda ,elektrina,omietky kúrenie poter.

    jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

    jojkoz
    TomasHC Pozri príspevok
    Urcite pod omietku! Ako to bude pre boha potom vyzerat...? Nikdy sa to nepodari zapucovat aby to vyzeralo ako jednoliata stena.
    No pise sa o hrubych omietkach - takze to by az taky problem nebol.
    Kazdopadne postup ako taky je jasna blbost.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.