Zavrieť

Porady

telefonny ucet..

chcem sa opytat ked SZCO zaplatil telefonny ucet na vypise ktory mu chodi z orangu ma datum ze kedy to bolo zaplatene aj suma aj variabilny symbol ale na vypise z uctu ma inu sumu aj iny variabilny symbol tak ako mu to mam dat do vydajov..dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Vy musíte posúdiť , či sa to týka jeho záväzku . T.j. Skontrolujete sumu a variabilný symbol a ostatné. Ak sa platba netýka jeho FA , tak VNZD .

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    a potom ak je to vnzd tak to do DP niekde davam? totiz to robim to prvy krat a neviem ako to mam urobit preto sa spytujem..dakujem. a potom VNZD bude ta suma co ma na fakture?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    staankaa Pozri príspevok
    a potom ak je to vnzd tak to do DP niekde davam? totiz to robim to prvy krat a neviem ako to mam urobit preto sa spytujem..dakujem. a potom VNZD bude ta suma co ma na fakture?
    Orange uvádza na faktúre variabilný symbol, ktorý je stále rovnaký, aj číslo faktúry - iné ako VS. Stále je to ten istý doklad. Suma faktúry môže byť znížená alebo zvýšená o nejaký nedoplatok alebo preplatok z predch. obdobia, príp. zaplatenú zálohu napr. za MT

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    staankaa Pozri príspevok
    a potom ak je to vnzd tak to do DP niekde davam? totiz to robim to prvy krat a neviem ako to mam urobit preto sa spytujem..dakujem. a potom VNZD bude ta suma co ma na fakture?
    Ak sa platba nejedná v súvislosti s podnikaním, tak ju zaúčtujete v peňažnom denníku - výdaj banka/ výdavok neovplyvňujúci ZD - účel platba pre súkromnú potrebu .

    Možno platil fa manželke,synovi a podobne .Ale ako som písala vyššie , to musíte preveriť .Napr.aj telefónne číslo by Vám malo napovedať .

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    na vypise z faktury ma ze zaplatil sumu presne tu co mu fakturovali aj variabilny symbol sedi len z uctu mu stiahli viac na bankovom vypise ma uplne inu sumu aj variabilny symbol tak co mu mam dat do vydajov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.