Zavrieť

Porady

Poskytovanie školení v oblasti stavebníctva

Dobrý deň,
našiel som tu jednu radu avšak netýkala sa môjho problému tak preto som sa rozhodol poprosiť o radu takto. Dúfam že sa nikto nenahnevá.
Chcel by som začať podnikať v oblasti poskytovania služieb, poskytovať školenia v oblasti stavebnej činnosti (pokrývačské a tesárske práce). Chcel by som aby po ukončení školenia dostali poslucháči aj nejaký papier o tom že dané školenie absolvovali. Nejde o BOZP aj keď sa tomu v školení asi nevyhnem. Tak sa chcem opýtať a zároveň poprosiť o radu či mi vie niekto poradiť akú živnosť si založiť a či je potrebné aby som aj ja najprv pred začatím poskytovania týchto služieb absolvoval nejaký kurz (školenie)? Prax v danej oblasti si viem dať potvrdiť (teda aspoň dúfam) a vyštudoval som strednú priemyselnú školu stavebnú. Teraz som na VŠ so zameraním na IT a management.
Za odpoveď vopred srdečne ďakujem!

S pozdravom Vlado

mail: vlado.murin@gmail.com
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Poskytovanie školení v oblasti stavebníctva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.