Zavrieť

Porady

Vyhľadanie uložených dokladov v PC

Prosím Vás o pomoc. Stiahla som si z porady tlačivá, ktoré som si najskôr vyplnila a potom dala uložiť. Vždy si dávam uložiť na prac.plochu alebo do dokumentov. Tentokrát som na to pozabudla a klikla som na predvolenú možnosť a to bolo - uložiť do -JTYLSGAQ. Teraz vôbec neviem, kde mám dokument hľadať. Strávila som kopu času, kým som to vyplnila. Ak viete, pomôžte prosím.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    A akom boli formate tie tlaciva? Napr. Word a Excel maju moznosj najst posledne dokumenty, ktore si v nich mala otvorene, ked kliknes po otvoreni napr Wordu hore na liste klik na Subor - tak na spodku vysypatka vidis posledne otvorene dokumenty.

    Dalsia moznost je cez ponuku Start (dole vlavo na liste) - Hladat - a tam si vyberies podla kriterii. Bud ak vies cast nazvu toho suboru, alebo nejaky vyraz v texte, pripadne kedy si s nim pracovala. Nezabudni vybrat, kde to ma hladat, predpokladam ze to budes mat niekde na pevnom disku C:
    Naposledy upravil dalid : 23.03.10 at 11:00 Dôvod: doplnenie

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    C:\Users\admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\Tem porary Internet Files\Low\Content.IE5
    Vezmi si celú cestu do clibortu CTRL+C. Potom si otvor Explorer a skopíruj ju tam. Tak akoby si hľadala internetovú stránku. Ak si opísala dobre cestu takto sa Ti to podarí

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    Štart-dokumenty a v nich si ho vyhladaj

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    ivustek Pozri príspevok
    Prosím Vás o pomoc. Stiahla som si z porady tlačivá, ktoré som si najskôr vyplnila a potom dala uložiť. Vždy si dávam uložiť na prac.plochu alebo do dokumentov. Tentokrát som na to pozabudla a klikla som na predvolenú možnosť a to bolo - uložiť do -JTYLSGAQ. Teraz vôbec neviem, kde mám dokument hľadať. Strávila som kopu času, kým som to vyplnila. Ak viete, pomôžte prosím.Ďakujem.
    Ak poznáš názov dokumentu (aspoň nejaké slovo z názvu), ak môžeš vyhľadať na celom disku C:.

    Ak si si ten dokument stiahla z internetu, tak je v dočasnom adresári, do ktorého nie je tak ľahké sa dostať. Štandardne sú dočasné súbory uložené v adresári:

    C:\Documents and Settings\"meno prihláseného užívateľa"\Local Settings\Temp

    Nastav si ukladanie stiahnutých dokumentov do jedného tebou vytvoreného adresára, potom vždy nájdeš stiahnuté dokumenty.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Nainstaluj si TotalCommander skusobnu verziu a cez Alt+F7 daj prehladat cely disk. Windows search je totalny humus, nikdy som cez to nenasiel co som hladal.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    ivustek Pozri príspevok
    Nenašla som to a tak som to nanovo stiahla. Pri ukladaní mi ponúklo znova možnosť uložiť do - JTYLSGAQ - a pod tým vypísané presne tie tri dokumenty, ktoré som tam už uložila ráno, a ktoré celý deň hľadám. Takže sú tu niekde, no moje počítačové schopnosti na to nestačia.
    V každom prípade ďakujem všetkým za snahu a čas.
    Tak si ho daj ulozit do Moje Dokumenty (napriklad) a nemusis nic hladat

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    ivustek Pozri príspevok
    Tak klikla som na vlastnosti toho priečinka a umiestnenie je:
    C:\Users\admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\Tem porary Internet Files\Low\Content.IE5
    No ale samozrejme - aj tak neviem, kde to hľadať.
    Otvor si prieskumníka a tam choď pekne zaradom v stromovej štruktúre adresárov

    ivustek je offline (nepripojený) ivustek

    Iveta ivustek
    Všetkým Vám ďakujem, všetky možnosti som neúspešne vyčerpala. Názov dokumentu viem presne a nikde nie je. Buď som to riadne neuložila/čo pochybujem/ alebo ako spomína Chobot-dočasný adresár, kde je problém sa dostať.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    ivustek Pozri príspevok
    Všetkým Vám ďakujem, všetky možnosti som neúspešne vyčerpala. Názov dokumentu viem presne a nikde nie je. Buď som to riadne neuložila/čo pochybujem/ alebo ako spomína Chobot-dočasný adresár, kde je problém sa dostať.
    Ak teda vieš názov súboru, tak v Prieskumníkovi klikni na disk c: pravým tlačítkom myši, z menu vyber "Hľadať.." a daj prehľadať celý disk podľa názvu súboru. Ak máš viac logických diskov (D:, E:, ...) tak daj prehľadať aj tie.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Hladaj v adresari:

    C:\Documents and Settings\XXXX\Local Settings\Temporary Internet Files\JTYLSGAQ\

    ,kde XXXX je meno uzivatela - Teba

    ivustek je offline (nepripojený) ivustek

    Iveta ivustek
    Nenašla som to a tak som to nanovo stiahla. Pri ukladaní mi ponúklo znova možnosť uložiť do - JTYLSGAQ - a pod tým vypísané presne tie tri dokumenty, ktoré som tam už uložila ráno, a ktoré celý deň hľadám. Takže sú tu niekde, no moje počítačové schopnosti na to nestačia.
    V každom prípade ďakujem všetkým za snahu a čas.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    ivustek Pozri príspevok
    Nenašla som to a tak som to nanovo stiahla. Pri ukladaní mi ponúklo znova možnosť uložiť do - JTYLSGAQ - a pod tým vypísané presne tie tri dokumenty, ktoré som tam už uložila ráno, a ktoré celý deň hľadám. Takže sú tu niekde, no moje počítačové schopnosti na to nestačia.
    V každom prípade ďakujem všetkým za snahu a čas.
    Tak si pozri celú cestu, kde Ti to ponúka uložiť (C:\Documents and Settings\...)

    ivustek je offline (nepripojený) ivustek

    Iveta ivustek
    Tak klikla som na vlastnosti toho priečinka a umiestnenie je:
    C:\Users\admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\Tem porary Internet Files\Low\Content.IE5
    No ale samozrejme - aj tak neviem, kde to hľadať.

    ivustek je offline (nepripojený) ivustek

    Iveta ivustek
    TomasHC Pozri príspevok
    Tak si ho daj ulozit do Moje Dokumenty (napriklad) a nemusis nic hladat
    Veď už som si ho tam teraz uložila

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    Štart – hľadať – všetky súbory a priečinky. V rozšírených možnostiach začiarknuť všetky položky a samozrejme dať dátum zmeny. Držím palce

    ivustek je offline (nepripojený) ivustek

    Iveta ivustek
    2009 Pozri príspevok
    C:\Users\admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\Tem porary Internet Files\Low\Content.IE5
    Vezmi si celú cestu do clibortu CTRL+C. Potom si otvor Explorer a skopíruj ju tam. Tak akoby si hľadala internetovú stránku. Ak si opísala dobre cestu takto sa Ti to podarí
    Tak našla som to presne touto cestou. Ináč ani v prieskumníkovi - všetko som postupne otvárala, zadávala presný názov dokumentu a nič.
    Ďakujem pekne.

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    ivustek Pozri príspevok
    Tak našla som to presne touto cestou. Ináč ani v prieskumníkovi - všetko som postupne otvárala, zadávala presný názov dokumentu a nič.
    Ďakujem pekne.
    Som rada. Ja som bola presvedčená, že to v prieskumníkovi ide. Nikdy som neupravovala nič na nete tak sorry za odpoveď č.15. Je to trpáčik /ten prieskumník/. Treba cestu zadať natvrdo. Čo už.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.