Zavrieť

Porady

prvý krát

Ahojte, konečne som sa sem dopracovala. Dúfam, že všetko bude o.k. a ak nebudem vedieť čo a ako tak sa sem vrátim. Majte sa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    No vitaj,
    mňa osobne si svojím úvodným prejavom pobavila.
    Kludne sa tu ukáž, kedykoľvek. Ak budeš písať také zábavné príspevky tak to aspoň trošku oživí poradu.

    Evanka je offline (nepripojený) Evanka

    Evanka
    upska06 Pozri príspevok
    Ahojte, konečne som sa sem dopracovala. Dúfam, že všetko bude o.k. a ak nebudem vedieť čo a ako tak sa sem vrátim. Majte sa
    Teda vitaj na Porade. To je dobré, že si sa sem prepracovala , ale bolo by dobré, keby si sa sem nevracala iba pre rady od iných, je možné, že aj ty budeš môcť prispieť svojou radou.
    Ja dúfam tiež, že všetko bude o.k., aj keď neviem presne, čo si tým myslela. Teda vitaj na Porade.

    florin je offline (nepripojený) florin

    florin
    upska06 Pozri príspevok
    Ahojte, konečne som sa sem dopracovala. Dúfam, že všetko bude o.k. a ak nebudem vedieť čo a ako tak sa sem vrátim. Majte sa
    Ahoj upska 06! ...a ako si sem dopracovala ? Ja už pol dňa skúšam.... ale dúfam, že vo forme odpovede na tému konečne aj ja sa dostanem medzi vás.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    florin Pozri príspevok
    Ahoj upska 06! ...a ako si sem dopracovala ? Ja už pol dňa skúšam.... ale dúfam, že vo forme odpovede na tému konečne aj ja sa dostanem medzi vás.
    Ale veď si už tu A nabudúce sa dostaneš tiež, len si zapamätaj heslo

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Pozor !

    Len tak chodiť na poradu , niektorých irituje.

    Vždy musia riešiť len ť vážne veci a ccitovať zákony.

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Mne sa páči ten názov témy.
    Ale všimnite si, že dodnes má už štyri príspevky! Takže, vie ako na to.

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    upska06 Pozri príspevok
    Ahojte, konečne som sa sem dopracovala. Dúfam, že všetko bude o.k. a ak nebudem vedieť čo a ako tak sa sem vrátim. Majte sa
    Ojojoj. Za mojich mladých časoch som sa prihlásil, nemusel som pracovať, teda sa dopracovať. Dnes každého lustrujú. Dôvod? Či zasvieti. Alebo je osvietený.

    Tak vitaj a zažiar, či nazdar.

    kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

    Vylúčený člen kokolačík
    Mária27 Pozri príspevok
    Mne sa páči ten názov témy.
    Ale všimnite si, že dodnes má už štyri príspevky! Takže, vie ako na to.
    Prvý krát je iba raz .

    Ale asi sa jej to páči, keď si to ešte trikrát zopakovala.

    florin je offline (nepripojený) florin

    florin
    ondrejvla Pozri príspevok
    Ale veď si už tu A nabudúce sa dostaneš tiež, len si zapamätaj heslo
    Nemala som problémy so zapamätaním si hesla , jednoducho som nevedela ako začať trebárs s novým príspevkom, alebo s pridaním novej témy. Ten jediný môj príspevok sa tu objavil formou odpovede na tému, ktorá bola pre mňa aktuálna.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    florin Pozri príspevok
    Nemala som problémy so zapamätaním si hesla , jednoducho som nevedela ako začať trebárs s novým príspevkom, alebo s pridaním novej témy. Ten jediný môj príspevok sa tu objavil formou odpovede na tému, ktorá bola pre mňa aktuálna.
    Aj ja som zo začiatku mala problém pridať tému, nájsť príspevok a pod. Ale keď tu budeš chodiť, rýchlo na všetko prídeš.

    florin je offline (nepripojený) florin

    florin
    Tamila Pozri príspevok
    Aj ja som zo začiatku mala problém pridať tému, nájsť príspevok a pod. Ale keď tu budeš chodiť, rýchlo na všetko prídeš.
    Na Poradu chodím pravidelne, odkedy som sa zaregistrovala, lebo som začiatočníčka aj v účtovníctve, nielen s prácou na Porade, len teraz by som mala otázku, a potrebovala by som názor ostatných , aby som vedela, či daný prípad som riešila správne....

    A všetkým ďakujem za milé privítanie.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    florin Pozri príspevok
    Na Poradu chodím pravidelne, odkedy som sa zaregistrovala, lebo som začiatočníčka aj v účtovníctve, nielen s prácou na Porade, len teraz by som mala otázku, a potrebovala by som názor ostatných , aby som vedela, či daný prípad som riešila správne....

    A všetkým ďakujem za milé privítanie.
    Nad tvojim prihlasovacím menom je zelenou farbou +Pridať tému, potom vyberieš, čo potrebuješ, napr. Daň z príjmu, klikneš a na samom spodu je Pokračovať.

    florin je offline (nepripojený) florin

    florin
    Tamila Pozri príspevok
    Nad tvojim prihlasovacím menom je zelenou farbou +Pridať tému, potom vyberieš, čo potrebuješ, napr. Daň z príjmu, klikneš a na samom spodu je Pokračovať.
    ďakujem Tamila za pomoc

    Lenka526 je offline (nepripojený) Lenka526

    Lenka526
    florin Pozri príspevok
    Ahoj upska 06! ...a ako si sem dopracovala ? Ja už pol dňa skúšam.... ale dúfam, že vo forme odpovede na tému konečne aj ja sa dostanem medzi vás.
    Dobrý deň prajem. Ja to "skúšam" už takmer 3 mesiace a ešte stále som neprišla na všetky "hefty" ...ako sa kam dostať,pridať, poradiť aťd. No pomaly (ale isto) do toho dochádzam. Som ozaj rada, že som tu. Je mi s Vami fajn. Ďakujem za rady a dúfam, že i mne sa podarí trefne, rýchlo a efektne poradiť. Prajem pekný deň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.