Zavrieť

Porady

športovec a auto

prosim poradte mi športovec si kupil auto cast zaplatil v hotovosti a zvysok splaca z uveru ktory si zobral na auto..moze si to dat do VOZD alebo nie? nema ale zaplatenu dan z MV na toto auto..dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Nevidím dôvod prečo by si aj športovec nemohol dať auto do nákladov. Je potrebné ho však prihlásiť na DÚ.

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    a ako ho nema prihlasene na DU v roku 2009 tak si ho nemoze dat do VOZD za rok 2009? a v roku 2010 si ho moze dokedy prihlasit na DU? ak ho ma prihlasene na DU tak musi mat zan zaplatenu aj dan z MV?

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    odpovie mi niekto prosim potrebujem to surne..dakujem..lebo je to dost penazi a ak si to moze dat medzi VOZD tak by to bolo len dobre ale za rok 2009 uz asi nie.neviem v tom chodit lebo som taky pripad este nemala tak ani neviem ako by som to mala urobit..dakujem krasne za pomoc..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.