Zavrieť

Porady

PREDAJ BYTU

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať a spraviť si taky menší prieskum,koľko by boli ľudia v Košiciach ochotní zaplatiť za holobyt mezonet novostavba o výmere 105m2.Byt nieje vybavený.Ide o nadstavbu bytov.KDe vzniklo 10 nových bytov.A jeden je na predaj.Prosím Vás napíšte mi za koľko by sa dal takýto byt predať.

Ďakujem Jana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana.Bl je offline (nepripojený) Jana.Bl

    Jana.Bl
    Dobrý deň,

    chcela by som sa opýtať a spraviť si taky menší prieskum,koľko by boli ľudia v Košiciach ochotní zaplatiť za holobyt mezonet novostavba o výmere 105m2.Byt nieje vybavený.Ide o nadstavbu bytov.KDe vzniklo 10 nových bytov.A jeden je na predaj.Prosím Vás napíšte mi za koľko by sa dal takýto byt predať.

    Ďakujem Jana

    Jana.Bl je offline (nepripojený) Jana.Bl

    Jana.Bl
    Ďakujem za Vašu odpoveď a je tu ešte niekto kto by mi mohol poradiť???Pretože Vaša cena je oveľa vyššia ako som ja predpokladala.

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Musíš si urobiť prieskum v Košiciach. Nájdi si predaj bytov v Košiciach a tam sa zorientuj.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Beginner1 Pozri príspevok
    Ja sa do cien bytov veľmi nevyznam ale tipujem 150 000 eur ale je to len môj tip.
    Tvoja odpoved ma pobavila.

    V BA v centre, dvojizbový 85 m2 tehlový za 100 000 eur v pôvodnom stave. A myslíš že niekto dá v KE 150 000 za holobyt? Optimista.

    JanaBl,
    či prieskum či neprieskum. Cenu zistíš len ak ten byt predáš. Nasad cenu ako majú susedia, ked nebude vážny záujemca tak ju zníž o pár 1000 eur, a takto pomaličky prídeš do štádia, ked presýtený trh v Košiciach zareaguje na tvoju ponuku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.