Zavrieť

Porady

prihlasenie odhlaseneho

ahojte, mam zalusk na jedno auto tuna z nasej obce ktore nieje v najlepsom stave ale vedel by som si ho dat do lusku. lenze to ma taky mali hacik. auto je odhlasene, na mieste stalo paru rokov. ide o to ze neviem ci sa da odhlasene auto znova prihlasit vtom istom okrese. konkretne je to Mitsubishi Galant 2.0 gti 16v.

prosim poradte....

PS: ano viem nevyzera velmi pritazlivo ale to len koly tomu len je v takom stave akom je.
Obrázok 012.jpg  
Obrázok 013.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Zdroj : http://www.minv.sk/?vyradenie-vozidla-z-evidencie

    Vozidlo, ktoré bolo vyradené z evidencie, smie byť znova prihlásené do evidencie vozidiel, len ak sa opätovne schválila jeho technická spôsobilosť.

    No tuším len cez kontrolu originality to pôjde a ešte je otázne či sú doklady k tomu vozidlu.
    Možno Ti link pomôže.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Daná téma je už založená, netreba zakladať novú. Mohlo sa v nej pokračovať a aktualizovať ju.

    http://www.porada.sk/t70659-opatovne...im-o-radu.html
    Naposledy upravil zdenka131 : 24.03.10 at 20:39 Dôvod: spresnenie odpovede

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    pietro64 Pozri príspevok
    a kolko by to asi tak stalo? ta KO a setko okolo toho co treba. ci by ma to nevyslo na viac ako novsie auto...
    No záleží kde si. Treba pohladať na nete ako je to s cenami v tvojom okolí napr. taký cenník som našla ja http://www.kontrolaoriginalitypn.sk/cennik/ .

    Myslím, že kompetentné informácie Ti dajú na obvodnom úrade odbor doprava. Lebo oni schvalujú prihlásenie takého vozidla ( a bez KO to nepôjde) . Tuším oni dávajú posudky, či je spôsobilé na cestú premávku a až na základe toho policia pridelí ečv vozidlu.

    pietro64 je offline (nepripojený) pietro64

    pietro64
    Xanti Pozri príspevok
    Zdroj : minv.sk/?vyradenie-vozidla-z-evidencie

    Vozidlo, ktoré bolo vyradené z evidencie, smie byť znova prihlásené do evidencie vozidiel, len ak sa opätovne schválila jeho technická spôsobilosť.

    No tuším len cez kontrolu originality to pôjde a ešte je otázne či sú doklady k tomu vozidlu.
    Možno Ti link pomôže.
    a kolko by to asi tak stalo? ta KO a setko okolo toho co treba. ci by ma to nevyslo na viac ako novsie auto...

    pietro64 je offline (nepripojený) pietro64

    pietro64
    Xanti Pozri príspevok
    No záleží kde si. Treba pohladať na nete ako je to s cenami v tvojom okolí napr. taký cenník som našla ja kontrolaoriginalitypn.sk/cennik/ .

    Myslím, že kompetentné informácie Ti dajú na obvodnom úrade odbor doprava. Lebo oni schvalujú prihlásenie takého vozidla ( a bez KO to nepôjde) . Tuším oni dávajú posudky, či je spôsobilé na cestú premávku a až na základe toho policia pridelí ečv vozidlu.
    fu ha takze to az take jednoduche nebude jak tak nato pozeram. inac ja som z Jakloviac, to je cca 30km od Kosic.

    prihlasenie odhlaseneho

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.