Zavrieť

Porady

Ktorý porovnávač cien používať?

Ahojte,
mam eshop s hodinkami, šperkami a oblečením
Momentalne vyberam kde zverejnovat reklamu.

Chcel by som uverejnit tovar v nejakom porovnavaci cien, ktory ma dobry rating a vysoku navstevnost. Cena nie je rozhodujuci faktor.
Rad by som vyuzil iba jeden porovnavac.
Ktory mi odporucate?

Asi som rozhodnuty pre najnakup a preco? Vela ponuk konkurencie ( vysoke ceny ) a dobra google pozicia

Aky by ste odporucili Vy?

Mimochodom by som sa rad spytal, ako to to robite s facebook reklamou v uctovnictve.
Kde sa daju vypytat resp. zohnat faktury?


Dakujem za rady
Naposledy upravil Dav : 13.09.10 at 18:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    MARKOUT Pozri príspevok
    V súčasnosti je ich veľa. Dávam do pozornosti Porovnávač cien, ktorý je zadarmo.
    Ten porovnavac patri tebe? Neposobi velmi seriozne, skor pofiderne - ziadne udaje o prevadzkovatelovi. Automaticky odobera data z viacerych velkych eshopov. Pytal sa niekto tych shopov ci moze byt do katalogu zaradene? Dufam, ze sa tam jedneho dna nenajdem...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    mne sa velmi dobre spolupracuje s pricemania.sk, navstevnici ktoiy pridu odtial sa priemerne zdrzia 13 minut na webe co je najdlhsie zo vsetkych.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    dilla Pozri príspevok
    Ahojte,
    mam eshop s hodinkami, šperkami a oblečením
    Momentalne vyberam kde zverejnovat reklamu.

    Chcel by som uverejnit tovar v nejakom porovnavaci cien, ktory ma dobry rating a vysoku navstevnost. Cena nie je rozhodujuci faktor.
    Rad by som vyuzil iba jeden porovnavac.
    Ktory mi odporucate?

    Asi som rozhodnuty pre najnakup a preco? Vela ponuk konkurencie ( vysoke ceny ) a dobra google pozicia

    Aky by ste odporucili Vy?

    Mimochodom by som sa rad spytal, ako to to robite s facebook reklamou v uctovnictve.
    Kde sa daju vypytat resp. zohnat faktury?


    Dakujem za rady
    Môžem sa opýtať, že prečo nedáš svoj shop do viacerých porovnávačov cien, len do 1 ? Ja ešte poznám heureku a ja využívam tú (ako zákazník)

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    samozrejme treba sa registrovat vsade, ... ale tam su sluzby navyse napr banery, uprednostnenie atd a to su sluzby za ktore sa uz plati, predpokladam ze myslel to.

    dilla je offline (nepripojený) dilla

    dilla
    no v prvom rade ma odradila cena nahodenie toho xml feedu
    spoločnostou ktorá sa mi stará o eshop cca 150 euro / feed
    a každý porovnávač má iný feed
    tak preto
    neviem ktorý si mám vybrať s danými produktami, ktoré predávam

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    dilla Pozri príspevok
    no v prvom rade ma odradila cena nahodenie toho xml feedu
    spoločnostou ktorá sa mi stará o eshop cca 150 euro / feed
    a každý porovnávač má iný feed
    tak preto
    neviem ktorý si mám vybrať s danými produktami, ktoré predávam

    maju sice kazdy iny ale je to podobne, ja som si dal spravit taky uni feed a pouzivam ho vsade, a funguje to.
    Pouzite e-kio.sk, je zadarmo a nie je potrebny ziadny feed. E-kio.sk ma vlastneho internetoveho robota, ktory vyberie z Vasho e-shopu vsetky produkty.
    Vytvorit feed nad existujucou databazou produktov je otazka 5-10min. 150E za 10min by som chcel aj ja zarobit :-). Ak mate zaujem ozvite sa, spravim to za mensi honorar (0903160050).

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    MARKOUT si robis srandu nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.