Zavrieť

Porady

mrp

vie mi niekto poradiť- mám mrp program na jú a robím pd za rok 2008- ako mám na výstupoch a na peňažnom denníku zmeniť dátum vyhotovenia r. 2009? stále mi tam hádže r. 2010
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    Dobrý deň, ja by som potrebovala poradiť s tlačou hromadných dokladov v JU Win, sú tam možnosti 001 a 002, ale ani v jednom pokladničnom doklade nie je možnosť zapísať kto vystavil, prijal a zaúčtoval. Možno teda použiť do účtovníctva aj doklad bez podpisu?

    piestansky je offline (nepripojený) piestansky

    piestansky
    Pre Slavka124, na začiatku, keď vchádzate do programu, sa Vám ukáže "pracovný dátum". Tam napíšte, napr. 01.01.2008, vtedy Vám povolí pracovať s rokom 2008.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    remenka Pozri príspevok
    program mám tiež, ale na výstupoch sa dátum nedá zmeniť, ja ho zvyknem zabieliť.
    Dátum tlače sa zmeniť nedá, iba dátum v celom počítači.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    momaria Pozri príspevok
    Prosím o radu. Nainštalovala som si v notebooku, kde mám operačný systém Windows 7 program na mzdy MRP a zobrazuje mi tam anglický kalendár. Ako sa to dá prestaviť?Vie mi niekto poradiť? Neviem sa s tým pohnúť a mám robiť mzdy.
    Ako to funguje v MRP presne neviem.
    Ale riešil sa podobný prípad v Olympe, kde autor programu dal info, ako sa nastaví
    slovenský kalendár v mzdovom programe. Tak sa pozri na to v MRP, či to náhodou nie je ten istý dôvod aj u teba.
    http://www.porada.sk/680528-post91.html
    Naposledy upravil liba2 : 09.05.10 at 12:08

    slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

    začiatočníčka v jú slavka124
    mám tam od 01.01.2008 do 31.12.2008 ak dám ok- vypisuje mi duálne zobrazovanie cien je vypnuté

    remenka je offline (nepripojený) remenka

    remenka
    program mám tiež, ale na výstupoch sa dátum nedá zmeniť, ja ho zvyknem zabieliť.

    remenka je offline (nepripojený) remenka

    remenka
    Slávka k duálnemu zobrazeniu NASTAVENIE - PROGRAM a v pravo hore duálne zobrazenie buď vypnuté, alebo zapnuté

    momaria je offline (nepripojený) momaria

    momaria
    Prosím o radu. Nainštalovala som si v notebooku, kde mám operačný systém Windows 7 program na mzdy MRP a zobrazuje mi tam anglický kalendár. Ako sa to dá prestaviť?Vie mi niekto poradiť? Neviem sa s tým pohnúť a mám robiť mzdy.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    momaria Pozri príspevok
    Prosím o radu. Nainštalovala som si v notebooku, kde mám operačný systém Windows 7 program na mzdy MRP a zobrazuje mi tam anglický kalendár. Ako sa to dá prestaviť?Vie mi niekto poradiť? Neviem sa s tým pohnúť a mám robiť mzdy.
    Akú jazykovú verziu má tvoj Windows 7?

    momaria je offline (nepripojený) momaria

    momaria
    Ono vyzerá to tak,že všetko je OK,akurát na ten kalendár.. napr. ked je zamestnanec narodený 29.9.1961, tak mi to ani tak nejde zadať a dá mi tam,že je narodený 9.29.1961

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.