Zavrieť

Porady

Programy na podporu registrov??

Pri sťahovani adobe reader, mi bolo ponuknuté čeknutie registrov. Programom registry booster. Vyšlo po skenovaní že PC má kopec chýb Tak som si to šla čeknúť cleanerom, tam mi tiež ponuklo novu verziu a niekde na stranke som omylom stiahla registry reviver a ten mi tiež oskenoval PC a oznámil, že zdravie mojeho kompu je zlé?
To ale mám ESSEt 4, spyware terminator, spustený rezidenčný štít aj cc.
Tak nerozumiem. Tie dva RB uniblue a reg reviver sú platené programy. Je nejaká alternatíva free programu? Alebo je to len reklamný trik ako vylákať peniaze z užívateľov. VĎaka za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Stiahni si CCleaner a nechaj to prebehnut nim, je free a funkcny.
    Tie veci co mas nemaju s registry nic spolocne.
    Osveta:
    Ludkovia nespustajte ponukane veci z internetu, drviva vacsina narobi viac skody ako osohu, radsej sa predtym opytajte tu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    bettylou
    Nie je vhodné "bezmyšlienkovite" odklikávať odkazy na stránke. Pokiaľ si chcela len Adobe Reader, tak bolo potrebné stiahnuť len to a ostatné ignorovať. Takto si si do PC nasunula množstvo spyware, adware a malware - teda smetia, ktoré nepomôže, len (viac-menej) uškodí a otravuje.
    Niekde to na Porade sa o tom aj diskutovalo, prehľadaj a prečítaj si niečo o tom. salvosko ti podal dobrú radu!


    BTW: Pokiaľ sťahuješ nejaký sofware, ktorý používaš, sťahuj len z oficiálnych stránok (často majú aj FREE verzie), alebo z dôveryhodných stránok.

    zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

    zamestnankyna
    Používam okrem Ccleaneru ešte Wise registry cleaner Free, Glary utilities a Advanced system care Free.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    CCleaner viac krat za sebou ... este dodam.
    A k tomu stahovaniu:
    Adobe reader sa predsa stahuje JEDINE z http://www.adobe.com lebo:
    1. je to 100% virus free
    2. je tam najnovsia verzia ale aj vsetky starsie
    3. su tam vsetky jazykove mutacie
    A to plati pre kazdy soft, ostatne hostingy sa len prizivuju robia zle.
    Berte to ako radu, pisem to v dobrom, ja tiez na mojej stranke davam linky na original stranky aj ked by tie veci mohol dat priamo na moju stranku ale je to neseriozne.
    Aj ked takto budem mat menej platiacich zakaznikov ...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Včera som sa snažil dať do funkčného stavu PC , do ktorého možno pri takom rýchlom klikaní na vyskakujúce ponuky bol do PC nainštalovaný program Windows security 100% ochrana vašho PC.
    Program s ikonkami aké má windows.To jediné bolo to čo bolo spoločné s windows.Po inštalácií už bolo PC neovládateľné.Zaujímavé je , že tam bol funkčný NOD.
    Skopíroval som niektoré dáta , nie z prostredia toho windows a čistá inštalácia windows , aby som zbytočne nestrácal čas.

    Takže naozaj čo Vám netreba nesťahujte.
    Naposledy upravil Vlado40 : 25.03.10 at 19:17

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    zamestnankyna Pozri príspevok
    A keď už teda Adobe, tak potom radšej Foxit Reader. Malý ale rýchly.
    Jo ale bohuzial nevie vsetko ... pokial si pamatam tak ma problemy s elektronickym podpisom a podobne. Ale moze byt pre nenarocneho uzivatela a hlavne na slabsom kompe.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    salvosko Pozri príspevok
    Stiahni si CCleaner a nechaj to prebehnut nim, je free a funkcny.
    Tie veci co mas nemaju s registry nic spolocne.
    Osveta:
    Ludkovia nespustajte ponukane veci z internetu, drviva vacsina narobi viac skody ako osohu, radsej sa predtym opytajte tu.
    ano, ale ja cc C CLEaner mam

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    dakujem vsetkym.neviem presne odkial som ho stiahla, klikla som prve co mi dal google. bol tam nejaký free scan for windows errors, tak asi to. uz si dam pozor
    Naposledy upravil bettylou : 27.03.10 at 19:10

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    salvosko Pozri príspevok
    Jo ale bohuzial nevie vsetko ... pokial si pamatam tak ma problemy s elektronickym podpisom a podobne. Ale moze byt pre nenarocneho uzivatela a hlavne na slabsom kompe.
    Neviem, ale Foxit je tuším len pre Windows XP a novšie, na slabšom kompe, kde je aj slabší OS (napríklad Windows 98 alebo ME), tam nepôjde. Tam sa dá použiť jedine Acrobat Reader verzia 6 alebo staršia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.