Zavrieť

Porady

Potrebujem pomoc s projektom

Hľadám zdrojové kódy na program čo automaticky vypĺňa web formuláre. Ak niekto pozná nejakú stránku kde by som také kódy našiel nech mi napíše pls. Alebo ak máte niekto skúsenosťi s tím tak sa mi ozvyte. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    akumulator je offline (nepripojený) akumulator

    lekár akumulator
    WaldemarLR Pozri príspevok
    ved ja nechcem po tebe aby si mi to nakodil...chcem len poradit ako postupovat a tak...ako tahat z databazy ci excel suboru, ako analyzovat web formular a ako automaticky potom vyplnit analyzovany tvar formulara
    Napríklad odkaz tento: Autofill Forms
    Eventuálne toto google vyhľadanie: google search web+forms+automatic

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    vsak si take neico nakod ... mas formular predsa ... a do neho si dokod nahodne generovanie uhdajov
    no spamovat nechcem...
    to mam pracicku do skoly a mam spravit nastroj ktory bude automaticky naplnovat web formulare (hromadne, cize vela rovnakych poloziek....meno---k nemu udaje, 2.meno--k nemu udaje,......) a udaje ma tahat z databazy alebo nejakeho suboru (moze byt aj excel)
    ..ak mate teda nejake rady tak sem s nimi pls

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    WaldemarLR Pozri príspevok
    no spamovat nechcem...
    to mam pracicku do skoly a mam spravit nastroj ktory bude automaticky naplnovat web formulare (hromadne, cize vela rovnakych poloziek....meno---k nemu udaje, 2.meno--k nemu udaje,......) a udaje ma tahat z databazy alebo nejakeho suboru (moze byt aj excel)
    ..ak mate teda nejake rady tak sem s nimi pls
    Nuz kedze je to praca do skoly, tak bude lepsie ked si to sam spravis, na tom sa najlepsie naucis a zas to nieje zlozite vsak to je par cyklov len .. z citanim zo subora a zapisom ...
    ved ja nechcem po tebe aby si mi to nakodil...chcem len poradit ako postupovat a tak...ako tahat z databazy ci excel suboru, ako analyzovat web formular a ako automaticky potom vyplnit analyzovany tvar formulara

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    WaldemarLR Pozri príspevok
    ved ja nechcem po tebe aby si mi to nakodil...chcem len poradit ako postupovat a tak...ako tahat z databazy ci excel suboru, ako analyzovat web formular a ako automaticky potom vyplnit analyzovany tvar formulara
    A aka databaza? Oracle? SQL? MySQL? Postgre?
    A aky jazyk? C##? PHP? ASP?

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Excel pouziva uzavretny format XLS, ktory vie precitat len Microsoft. Mozes teda pouzit jedine CSV (comma separated values). A kedze chces Javu, tak s tym nepomozem. Nemyslel si inak nahodou JavaScript? To su totiz dve DOST odlisne veci.

    Potrebujem pomoc s projektom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.